10 aktorek, które nigdy nie miały operacji plastycznych » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > 10 aktorek, które nigdy nie miały operacji plastycznych

10 aktorek, które nigdy nie miały operacji plastycznych

Te aktorki pokazują, że naturalne piękno to zaleta i prawdziwego wyglądu nigdy nie należy się wstydzić. Przed wami 10 aktorek, które nigdy nie miały operacji plastycznych.

Meryl Streep

Swoją karierę zaczynała w wieku 22 lat występem w sztuce „The Playboy of Seville”. Teraz to laureatka wielu prestiżowych nagród, w tym aż trzech Oscarów. Może trudno w to uwierzyć, ale niedawno aktorka obchodziła swoje 73. urodziny. Wciąż wygląda świetnie i z dumą mówi o tym, że naturalny wygląd nie jest powodem do wstydu.

YouTube

Salma Hayek

Przygodę z aktorstwem zaczęła jeszcze na studiach. Od tamtej pory stopniowo zdobywała coraz większą popularność. Kiedyś krążyły plotki, że poddała się drobnemu zabiegowi poprawy wyglądu, ale później w wywiadzie przyznała, że w ostatniej chwili zrezygnowała – ponoć przeraziły ją igły.

YouTube

Jodie Foster

To aktorka, producentka i reżyserka, która na ekranie zadebiutowała w wieku zaledwie trzech lat, występując w reklamach kosmetyków. W tym roku obchodzi swoje 60. urodziny i, jak zapewnia, nigdy niczego nie poprawiała. Woli, żeby ludzie skupiali się na tym, co potrafi, a nie na tym, jak wygląda.

YouTube

Halle Berry

Laureatka Oscara, Złotego Globu i nagrody Emmy, aktorka, Halle Berry to kolejna gwiazda Hollywood, która oparła się pokusie wizyty w gabinecie medycyny estetycznej. Aktorka, uznana w 2002 roku za jedną z najpiękniejszych osób na świecie, podobno kiedyś myślała o drobnych korektach, ale ostatecznie stwierdziła, że chce do końca wyglądać jak ona, nawet w starszej wersji.

YouTube

Drew Barrymore

Zaczynała jeszcze jako mała dziewczynka w filmie E.T. – miała wtedy zaledwie 7 lat. Potem na parę lat zniknęła z wielkiego ekranu. Teraz to znana m.in. ze swojego naturalnego wyglądu aktorka, która zapewnia, że nie zamierza niczego w sobie poprawiać.

YouTube

Julianne Moore

Ta producentka i aktorka z wieloma sukcesami na koncie wciąż cieszy się naturalnym wyglądem. Jej zdaniem wszelkie zmiany w wyglądzie wykonane u chirurga wyglądają dziwnie i człowiek nie jest wtedy sobą.

YouTube

Kate Winslet

Sławę przyniosła jej rola w prawdziwym klasyku kina – nagrodzonym aż 11 statuetkami filmie „Titanic”. 47-letnia aktorka nigdy nie poddała się hollywoodzkiej presji poprawy swojego wyglądu. Jak zdradziła brytyjskiemu dziennikowi, zabiegi medycyny estetycznej są sprzeczne z tym, jak ją wychowano, a ponadto nie chciałaby „zamrozić swojej twarzy„.

YouTube

Julia Roberts

Niewiele jest osób, których uśmiech rozpoznawalny jest na całym świecie. Julia Roberts to znana amerykańska aktorka, która wciąż może szczycić się swoim w pełni naturalnym wyglądem. Uważa, że tylko naturalna, niezmieniona twarz może oddać pełnię emocji i uczuć.

YouTube

Diane Keaton

W tym roku aktorka obchodziła swoje 76. urodziny. Na swoim koncie ma wiele rożnych produkcji, zarówno filmów, jak i seriali. Jak przyznaje, nic nie zmieniała w swoim wyglądzie, zależy jej, by „dłonie pasowały do twarzy”.

YouTube

Emma Thompson

Urodzona w Londynie aktorka, Emma Thompson, to kolejna postać, która nie widzi nic złego w niezmienionym operacjami wyglądzie. Uważa, że starzenie jest tak naturalnym procesem, że dla nikogo nie powinno być powodem do wstydu.

YouTube

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *