10-lecie LemON na BIS AKUSTYCZNIE
Strona Główna > 10-lecie LemON na BIS AKUSTYCZNIE

10-lecie LemON na BIS AKUSTYCZNIE

Zespół LemON będzie świętował swoje 10-lecie na BIS w wyjątkowym stylu. W pięknych miejscach, zabrzmią wyjątkowe, akustyczne aranżacje najpopularniejszych utworów zespołu.

Wykonawcy mają na koncie 4 albumy studyjne, które pokryły się złotem, platyną i podwójną platyną, a dwa z nich były nominowane do Fryderyków. A utwory takie jak ,,Napraw”, ,,Nice”, ,,Jutro”, ,,Scarlett” znalazły się na pierwszych miejscach list przebojów. Łącznie teledyski zespołu wyświetlono niemal 100 milionów razy.

Najnowszy, kolejny już singiel „Dużo Ciebie Mi” zapowiada zbliżający się album, który jeszcze w tym roku będziemy mogli posłuchać w całości. Sam zespół wypowiada się bardzo pozytywnie o przyszłych zaplanowanych spektaklach:

Jesteśmy wdzięczni za Wasze maile, wiadomości i rozmowy. To dzięki Wam powstał pomysł trasy unplugged. Bardzo się cieszymy na ponowne spotkanie z Wami, gdzie tym razem wsłuchacie się w drewno, metal, młoteczki, struny, pudła rezonansowe i wszystko to, na czym da się tworzyć piękne dźwięki.

Igor również wypowiedział się na temat aury jaka będzie towarzyszyła koncertom:

Ja jestem takim człowiekiem, który lubi szukać i bardzo chciałem zawsze akustycznie zagrać taką wyjątkową trasę. Cieszę się, że w ten sposób, trochę na kontraście, ponieważ poprzednia trasa była bardzo elektryczna i rockowa. Będzie więcej improwizacji, trochę bardziej jazzowo, trochę spokojniej i liryczniej. To wspaniałe, że możemy ukazywać te różne kolory i różne oblicza grupy LemON.

A całą rozmowę Tomka Brhela z Igorem Herbutem będzie można posłuchać już 9.02 w audycji „Cała Muzyka” od godziny 20:00.

Trasa „10-lecie LemON na BIS AKUSTYCZNIE”

12.02 Centrum Wystawienniczo Kongresowe Opole – godz. 19:00

18.02 Centrum Kongresowe ICE Kraków – godz. 19:00

25.02 Stary Maneż Gdańsk – godz. 19:00

26.02 Wytwórnia Łódź – godz. 19:00

24.03 Cavatina Bielsko-Biała – godz. 19:30

31.03 Scena Relax Warszawa – godz. 17:00 oraz 20:30

15.04 Narodowe Forum Muzyki Wrocław – godz. 19:00

30.04 Sala Ziemi Poznań – godz: 19:00

Na powyższe koncerty będziecie mogli zdobyć bilety! Słuchajcie uważnie radia, śledźcie naszą aplikację, Facebooka oraz Instagrama, a być może zobaczymy się na nich razem!