» Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
 • Margaret opuszcza Polskę. Chce „spełnić swoje marzenie” 

  Margaret opuszcza Polskę. Chce „spełnić swoje marzenie” 

  Margaret to jedna z najpopularniejszych artystek w naszym kraju. Osiągnęła już wiele w swojej karierze. Jest też szczęśliwa w życiu prywatnym. Ma jednak pewne marzenie, którego dotychczas nie spełniła. Teraz zamierza to zmienić. Chodzi o… zamieszkanie w Hiszpanii.


 • Julia Wieniawa o hejcie. „Myślałam nad odwoływaniem koncertów”

  Julia Wieniawa o hejcie. „Myślałam nad odwoływaniem koncertów”

  Julia Wieniawa szybko osiągnęła sukces. Jak każda inna popularna osoba musi mierzyć się nie tylko z krytyką, ale także hejtem w sieci. Ostatnio przyznała, że wiele razy internauci nie zostawiali suchej nitki na jej zdolnościach wokalnych. Przez to ona sama zwątpiła w swoje możliwości.


 • Jurorzy „The Voice” padli z wrażenia! To kandydatka na Eurowizję?

  Jurorzy „The Voice” padli z wrażenia! To kandydatka na Eurowizję?

  W ostatnią sobotę na antenie TVP2 wyemitowano kolejny odcinek „The Voice of Poland”. Po raz kolejny przed jurorami zaprezentowało się wiele utalentowanych wokalistek i wokalistów. Wśród nich znalazła się Karolina Popiołek, która marzy o udziale w Eurowizji. Jak jej występ ocenili trenerzy?


 • Drogie mamy i babcie… Andrzej Piaseczny apeluje!

  Drogie mamy i babcie… Andrzej Piaseczny apeluje!

  Do inicjatywy „Kobiety na wybory” dołączył Andrzej Piaseczny. Piosenkarz ma bardzo ważny komunikat, który szczególnie kieruje do wszystkich mam i babć. Opublikował filmik pod hasłem #glosuje23challenge.


 • Ten album zmienił bieg jej kariery. Cher wyda reedycję kultowego krążka

  Ten album zmienił bieg jej kariery. Cher wyda reedycję kultowego krążka

  Cher nazywana jest powszechnie „Boginią popu”. Na swoim koncie ma miliony sprzedanych płyt i wiele hitów, które przez wiele tygodni gościły na czołówkach list przebojów. Popularność zyskała dzięki wydanemu w 1965 roku utworowi „I Got You Babe”. Jednak dopiero 22. płyta w jej dorobku okazała się punktem zwrotnym w jej karierze. 


 • Kolejna dawka wzruszeń od Janna. Opublikował singiel „The Letter”

  Kolejna dawka wzruszeń od Janna. Opublikował singiel „The Letter”

  Wysłuchaliśmy osobistego listu. Jann singiel „The Letter” skomponował już cztery lata temu. Dlaczego wokalista zdecydował się na publikację utworu dopiero teraz? Znamy odpowiedź.


 • Znamy reprezentantkę Polski na Eurowizji Junior 2023. Tak śpiewa Maja Krzyżewska

  Znamy reprezentantkę Polski na Eurowizji Junior 2023. Tak śpiewa Maja Krzyżewska

  Wiemy już, kto będzie reprezentował Polskę na Eurowizji Junior 2023. W preselekcjach najlepsza okazała się Maja Krzyżewska. Już w listopadzie będzie konkurowała z innymi uczestnikami i uczestniczkami, by osiągnąć ostateczny triumf.


 • Nirvana powróci z utworami dokończonymi przy pomocy AI? Novoselic nie ma wątpliwości

  Nirvana powróci z utworami dokończonymi przy pomocy AI? Novoselic nie ma wątpliwości

  Nirvana to legendarny zespół, który wciąż ma mnóstwo fanów na całym świecie. Niebawem czeka na nich gratka w postaci reedycji „In Utero” w wersji super deluxe z 53 niepublikowanymi wcześniej utworami. Przy tej okazji basista kapeli Krist Novoselic wyznał, czy możliwe jest w przyszłości dokończenie niektórych niewydanych piosenek grupy przy pomocy AI.


 • „Sanah śpiewa o pierdołach”. Znany reżyser ostro o artystce

  „Sanah śpiewa o pierdołach”. Znany reżyser ostro o artystce

  Sanah w piątek dała koncert dla aż 65 tys. osób na PGE Narodowym w Warszawie. Wśród licznych zachwytów nad jej show pojawiły się też głosy wskazujące na to, że nie wykorzystała w pełni potencjału tak ogromnej publiki. Reżyser Andrzej Saramonowicz miał piosenkarce za złe jedną rzecz. Nie gryzł się w język przy wyrażaniu opinii.


 • Quiz. Czy znasz największe przeboje Bruce’a Springsteena? 8/10 to minimum!

  Quiz. Czy znasz największe przeboje Bruce’a Springsteena? 8/10 to minimum!

  23 września Bruce Springsteen obchodzi swoje 74. urodziny. Ten amerykański muzyk ma na swoim koncie mnóstwo hitów. Wiele z nich przez lata znajdowało się na szczytach list przebojów. Jak dobrze znasz piosenki mistrza rocka? Sprawdź swoją wiedzę i uzupełnij brakujące słowa. Zapraszamy na nasz quiz!