Strona Główna > 13-latka zagrała na skrzypcach przebój zespołu Queen, „Don’t Stop Me Now” [WIDEO]

13-latka zagrała na skrzypcach przebój zespołu Queen, „Don’t Stop Me Now” [WIDEO]

Piosenka „Don’t Stop Me Now” została uznana za jeden z najlepszych utworów zespołu Queen. Posłuchaj, jak ten przebój brzmi na skrzypcach.

Karolina Protsenko ma dopiero 14 lat, ale już pokazała światu swój niezwykły talent. Naukę gry na skrzypcach zaczęła gdy miała zaledwie 6 lat, zaraz po przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych. Od tamtej pory nie rozstaje się z ukochanym instrumentem i co chwila zaskakuje widzów coverami najróżniejszych przebojów. Wraz z rodzicami prowadzi kanał na YouTubie, który już teraz ma prawie 7,5 mln subskrybentów.

Cover „Don’t Stop Me Now” to jedna z ostatnich propozycji młodej artystki. Dziewczyna zagrała na skrzypcach motyw przewodni utworu, a uzupełnieniem jej gry był oryginalny podkład piosenki. Jak to wyszło? Sprawdźcie:

Queen to prawdopodobnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów świata. Piosenkę „Don’t Stop Me Now” napisał sam Freddie Mercury. Pochodzi ona z siódmego albumu grupy, wydanego w 1978. Co ciekawe, początkowo utwór nie został specjalnie entuzjastycznie przyjęty. W Wielkiej Brytanii zajął 9. miejsce na listach przebojów, a w USA 86. Dopiero z czasem piosenka zdobyła status jednego z największych hitów zespołu.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.