"Świat według Bundych": Jak dobrze pamiętasz ten serial?
Strona Główna > Quiz: „Jesteś mężczyzną – kłam!”. Jak dobrze pamiętasz serial „Świat według Bundych”?

Quiz: „Jesteś mężczyzną – kłam!”. Jak dobrze pamiętasz serial „Świat według Bundych”?

Na czyją cześć Bud Bundy dostał swoje pierwsze imię? Jeśli znasz odpowiedź na to pytanie, to poradzisz sobie z naszym quizem bez najmniejszych problemów. Powodzenia!

Czy jesteś prawdziwym fanem kultowego serialu lat 90. – „Świat według Bundych”? Sprawdź swoją pamięć i wyrusz w podróż do czasów, gdy Al, Peggy, Kelly i Bud rozśmieszali miliony widzów na całym świecie. Odpowiedz na nasze pytania i przekonaj się, czy jesteś godny miana eksperta od tego legendarnego sitcomu!

Co odpowiedziała Peggy na wiadomość, że Al dostanie podwyżkę?

Jak się wabił pies rodziny Bundych?

W której serii pojawił się drugi mąż Marcy – Jefferson D'Arcy?

W drugiej serii Steve stał się impotentem, ponieważ…

W pierwszej serii Marcy miała sny erotyczne z…

Gdzie mieszkała rodzina Bundych?

Al Bundy w szkole średniej odnosił sukcesy w…

Jakie jest rodowe nazwisko Peggy?

Bud Bundy dostał swoje pierwsze imię na cześć…

W jednym z odcinków cała rodzina Bundych poszła do kina. Kelly zauważyła tam swojego chłopaka, który przyszedł z inną dziewczyną. Co się potem stało?

„Świat według Bundych”: Kultowy serial lat 90.

Serial „Świat według Bundych” to kultowa produkcja lat 80. i 90., która zdobyła wielką popularność na całym świecie. Opowiada ona o życiu rodziny Bundych, która składa się z ojca Ala, matki Peggy oraz ich dwójki dzieci – Kelly i Buda.

Al Bundy, bohater główny serialu, to pracownik sklepu obuwniczego, który marzył o karierze sportowej, ale niestety nie udało mu się osiągnąć sukcesu. Jest on bardzo cyniczny i pesymistyczny, a jednocześnie bardzo zabawny i dowcipny. Jego żona Peggy to typowa gospodyni domowa, która spędza większość czasu przed telewizorem, a ich dzieci są raczej leniwe i niezbyt ambitne.

„Świat według Bundych” to serial, który doskonale oddaje klimat lat 80-tych i 90-tych. Z jednej strony jest to zabawna komedia o szalonej rodzinie, a z drugiej strony ukazuje on również problemy związane z pracą, małżeństwem i wychowaniem dzieci. To produkcja, która bawi, ale również skłania do refleksji i poruszania ważnych tematów społecznych.