25-lecie Ich Troje: Wielkie show, wyjątkowi goście i moc wzruszeń. Przeżyjmy to jeszcze raz [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > 25-lecie Ich Troje: Wielkie show, wyjątkowi goście i moc wzruszeń. Przeżyjmy to jeszcze raz [WIDEO]

25-lecie Ich Troje: Wielkie show, wyjątkowi goście i moc wzruszeń. Przeżyjmy to jeszcze raz [WIDEO]

Zespół świętował w ramach Festiwalu Weselnych Przebojów 2022 w Mrągowie. Na scenie pojawili się nie tylko Michał Wiśniewski, Anna Świątczak i Jacek Łągwa, ale także dzieci wokalisty oraz znakomici goście. Wśród nich Justyna Majkowska, z którą grupa wylansowała wielkie przeboje, między innymi „Powiedz”, „Zawsze z Tobą chciałbym być” i „A wszystko to…”.

Jubileusz grupy Ich Troje odbył się w sobotę 13 sierpnia 2022 roku w ramach Festiwalu Weselnych Przebojów 2022 w Mrągowie. Koncert można było zobaczyć na antenie telewizji Polsat. Michał Wiśniewski wraz z zespołem przygotowali dla swoich fanów wiele niespodzianek i wyjątkowych gości!

Koncert rozpoczął się w typowym dla Michała stylu. Artysta wjechał na scenę motocyklem i przywitał publiczność hitem „A wszystko to… (bo Ciebie kocham)”!

Doda i Michał Wiśniewski – „Zawsze pójdę w Twoją stronę”

Ten wybuchowy duet mogliśmy po raz pierwszy zobaczyć podczas koncertu jubileuszowego Dody w Sopocie. W Mrągowie to wokalistka wystąpiła w roli gościa. Zaśpiewała z Michałem Wiśniewskim piosenkę „Zawsze pójdę w Twoją stronę”. Trudno oprzeć się wrażeniu, że to nie był ostatni występ tego duetu.

Obiecuję, że jeśli kiedyś będziesz potrzebowała przyjaciela, to we mnie masz go zawsze.

– powiedział Michał Wiśniewski.

Pamiętam, jak supportowałam Ich Troje. Za każdym razem w duszy marzyłam, żebym ja wypracowała kiedyś taki rozmach. To było moje marzenie i cel, a kiedy się udało, zrozumiałam, ile pracy trzeba w to włożyć.

– skomentowała Doda.

Doda zdradziła, że początkowo miała zaśpiewać inny utwór, jednak przekonała Michała, aby zaśpiewali w duecie hit „Zawsze pójdę w Twoją stronę”, który wcześniej wykonywała solo Justyna Majkowska. Przyznajemy, że miała co do tego nosa, bo wyszło pięknie. Sami posłuchajcie!

Wzruszający duet z córką Etiennette

Niedaleko pada wiśnia od wiśni – żartowały przed kolejnym występem Siostry ADiHD. Rodzinny duet spodobał się publiczności. Widzowie Polsatu Michała i Etienette Wiśniewskich widzieli już razem na scenie podczas koncertu Fundacji Polsat w Skierniewicach z okazji Dnia Dziecka. W Mrągowie córka zaśpiewała z tatem utwór „Jest tak”. Michał z trudem powstrzymywał łzy. Było widać, jak bardzo dumny jest z córki!

Justyna Majkowska gościem specjalnym na jubileuszu Ich Troje

Podczas tego koncertu nie mogło zabraknąć Justyny Majkowskiej, która pomimo krótkiego stażu w zespole nadal jest wspominana przez fanów Ich Troje jako ich ulubiona wokalistka. To była niesamowita sentymentalna podróż dla każdego fana Ich Troje. Duet zaśpiewał hit „Wypijmy za to”, a do wspólnego wykonania kultowego refrenu włączyła się mrągowska publiczność.

Koncert zakończył się przebojem „Zawsze z Tobą chciałbym być”. Kiedy Michał Wiśniewski woła Kaśkę, wiadomo, że za chwilę wszyscy będą śpiewać refren utworu, który w 2001 roku słyszał absolutnie każdy Polak. Jeden z najważniejszych przebojów w dyskografii Ich Troje zdominował listy przebojów na długie tygodnie. Po latach piosenka wciąż jest obowiązkowym punktem playlisty na koncertach i festiwalach muzyki tanecznej.

Polecamy również: