Luke Perry: 4. rocznica śmierci [GALERIA]
Strona Główna > Luke Perry: 4. rocznica śmierci [GALERIA]

Luke Perry: 4. rocznica śmierci [GALERIA]

Luke Perry zmarł 4 marca 2019 roku w szpitalu św. Józefa w Burbank. Miał 52 lata. Niewątpliwie największą popularność przyniósł mu udział w kultowym serialu lat 90. „Beverly Hills 90210”. Aktor zagrał również w takich filmach jak „5. element” czy „8 sekund”. Po raz ostatni na wielkim ekranie mogliśmy go zobaczyć w filmie Quentina Tarantino „Pewnego razu w Hollywood”. Zobaczcie naszą galerię.

Luke Perry zagrał również w takich filmach jak „5. element” czy „8 sekund”. Po raz ostatni na wielkim ekranie mogliśmy go zobaczyć w filmie Quentina Tarantino „Pewnego razu w Hollywood” u boku Brada Pitta i Leonardo DiCaprio. Zobaczcie naszą galerię.

„Beverly Hills 90210”: serial lat 90.

Telewizyjna premiera „Beverly Hills 90210” miała premierę w 1990 roku. Serial składał się z 10 sezonów. W swojej fabule poruszał tematy takie jak różnice statusu majątkowego i klas społecznych, gwałt, alkoholizm, uzależnienia, przemoc domowa, seks, antysemityzm, rasizm, samobójstwa, homoseksualizm, ciąża w młodym wieku czy AIDS. Producentem serialu był Aaron Spelling.

Polecamy również: