40 muzyków z całego świata w poruszającym coverze przeboju grupy U2 [WIDEO] »
Strona Główna > 40 muzyków z całego świata w poruszającym coverze przeboju grupy U2 [WIDEO]

40 muzyków z całego świata w poruszającym coverze przeboju grupy U2 [WIDEO]

30 sierpnia obchodzony był jak co roku, międzynarodowy dzień osób zaginionych. Z tej okazji 40 muzyków z całego świata wykonało niesamowity cover utworu „I Still Haven’t Found What I’m Looking For”. Zobacz filmik poniżej.

Organizacja Playing For Change połączyła siły wraz z Czerwonym Krzyżem w celu upamiętnienia międzynarodowego dnia zaginionych. Zebrała 40 muzyków, którzy wykonali niesamowity cover.

Cover piosenki „I Still Haven’t Found What I’m Looking For” zespołu U2, został wykonany przez 40 muzyków z całego świata. Czterdzieści kompletnie różnych i obcych sobie osób, w swoim miejscu na ziemi, wykonało niezwykle poruszający cover. Zjednoczeni przez organizacje Playing For Change zagrali z okazji Międzynarodowego dnia osób zaginionych. Aby upamiętnić zarówno osoby zaginione jak i ich bliskich, którzy nie tracą wiary w to, że w końcu znajdą tych, których szukają.

I Still Haven’t Found What I’m Looking For – U2

Piosenka ta została wydana przez zespół U2, irlandzki zespół rockowy założony w 1976 roku. Piosenka, o której mowa „I Still Haven’t Found What I’m Looking For” została wydana jedenaście lat później. Piosenka jest o szukaniu i choć tak naprawdę nie dowiadujemy się, kogo ani czego szuka autor, to każdy może zinterpretować sam czego w życiu, szuka.

Polecamy również: