5 bollywoodzkich filmów idealnych na letnie wieczory » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > 5 bollywoodzkich filmów idealnych na letnie wieczory

5 bollywoodzkich filmów idealnych na letnie wieczory

Bollywoodzkie filmy są tak kolorowe i różnorodne, jak kraj, w którym powstają. Przed wami kilka najbardziej znanych indyjskich produkcji.

„Czasem słońce, czasem deszcz”

Zakazana miłość, rozłąka i nadzieje na wspólną przyszłość – tak w kilku słowach można opisać ten jeden z najgłośniejszych bollywoodzkich filmów. Zrobiono go z prawdziwym rozmachem. Jest to produkcja pełna kolorów, tańca, śpiewu. A w rolach głównych zobaczymy prawdziwe gwiazdy Bollywood.

„Gdyby jutra nie było”

To idealna propozycja dla lubiących wzruszające historie romantyczne. Naina to niezadowolona ze swojego życia studentka. Jej los zmienia się, kiedy niespodziewanie na jej drodze pojawia się niepoprawny optymista, Aman. Chłopak próbuje przekonać dziewczynę do związku z miejscowym amantem, Rohitem.

„Nigdy nie mów żegnaj”

Reżyser filmu „Czasem słońce, czasem deszcz”, Karan Johar, tym filmem pokazuje, że życie nie zawsze układa się idealnie. Deva i Mayi to główni bohaterowie filmu. Oboje żyją w nieszczęśliwych związkach i pragną coś zmienić. Czy ich spotkanie po latach będzie początkiem zmian?

„Raja Hindustani”

Propozycja trochę starsza od poprzednich. Film miał premierę w 1996 roku i szybko stał się prawdziwym hitem w Indiach. To kolejna produkcja z rozmachem, opowiadająca o zakazanym uczuciu między córką bogacza a taksówkarzem.