Strona Główna > 5 programów, z których pamiętamy Nataszę Urbańską!

5 programów, z których pamiętamy Nataszę Urbańską!

Natasza Urbańska prezentowała się szerszej publiczności w wielu programach telewizyjnych oraz rozrywkowych. Ostatnio mieliśmy szansę zobaczyć ją w najnowszej produkcji „Mask Singer”, w którym odniosła zwycięstwo, kryjąc się za maską deszczu. To nie jest jednak jedyny format telewizyjny, w którym artystka wzięła udział. Zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie gdzie jeszcze miała szansę wystąpić!

„Przebojowa Noc”

Program realizowany we współpracy Januszem Józefowiczem, którego gwiazdą była Natasza Urbańska. W „Przebojowej Nocy” widzowie mogli podziwiać przeboje z różnych krajów wykonywane przez zespół Studio Buffo. Gośćmi show były też znane osoby m.in. Lou Bega, Ive Mendes, Patricia Kaas, które uświetniały odcinki.

„Jak Oni Śpiewają”

Natasza swoje wokalne umiejętności pokazała w pierwszej edycji programu „Jak Oni Śpiewają”, gdzie zachwyciła wykonaniami popularnych przebojów. O tym, kto odpadnie z danego odcinka decydowali zarówno jurorzy jak i widzowie, którzy głosowali na ulubionych uczestników za pośrednictwem smsów. Wokalistka zajęła w telewizyjnym show 4. miejsce.

„Bitwa Na Głosy”

Tym razem Natasza Urbańska mogła zaprezentować się z zupełnie nowej strony. W programie „Bitwa Na Głosy” artystka wcieliła się w rolę trenerki drużyny, którą szkoliła pod kątem wokalno-tanecznym. Starania jej zespołu oceniało jury w składzie: Grażyna SzapołowskaAlicja Węgorzewska oraz Wojciech Jagielski.

„Taniec z Gwiazdami”

Taniec z Gwiazdami” był dla aktorki przepustką do pokazania widzom swoich tanecznych umiejętności, które do tej pory jej najwięksi fani mogli podziwiać wyłącznie w spektaklach Studio Buffo. Natasza szybko stała się jedną z faworytek programu i doszła do finału, zajmując drugie miejsce. Fani do dziś wspominają jej słynne Tango Argentyńskie i trudno jest im uwierzyć, że to właśnie do niej nie trafiła kryształowa kula.

„SuperSTARcie”

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.