5 rozgrzewających komedii na jesienne wieczory » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > 5 rozgrzewających komedii na jesienne wieczory

5 rozgrzewających komedii na jesienne wieczory

Czy istnieje lepszy sposób na jesienny wieczór niż popcorn, ciepły napój i dobra komedia romantyczna dla całej rodziny? Przed Wami zestaw 5 najbardziej romantycznych komedii wszech czasów.

„Francuski pocałunek”

Ta brytyjsko-amerykańska komedia romantyczna zachwyca humorem, świetną obsadą aktorską (Meg Ryan i Luc Teyssier) i pięknymi widokami.

Akcja rozgrywa się bowiem we Francji, do której przylatuje główna bohaterka po tym, jak jej narzeczony odwołuje ślub. Kate postanawia zrobić wszystko, by odzyskać ukochanego…

„To właśnie miłość”

Film z dużą dawką angielskiego humoru, w którym mamy przedstawionych aż dziesięć historii o miłości.

Premier zakochuje się od pierwszego wejrzenia w swojej pracownicy. Pisarz ucieka na południe Francji, by wyleczyć złamane serce i odnajduje nową miłość nad brzegiem jeziora. Uczeń pragnie zwrócić na siebie uwagę najbardziej nieosiągalnej dziewczyny w szkole, a owdowiały ojczym usiłuje nawiązać kontakt z synem, którego prawie nie zna…

„Notting Hill”

Życie Williama, właściciela małej księgarni, zostaje wywrócone do góry nogami, gdy pewnego dnia odwiedza go słynna gwiazda filmowa, Anna Scott. Będzie to początek niezwykłego romansu.

„Terminal”

Tom Hanks i Catherine Zeta-Jones w zabawnej komedii o dążeniu do celów pomimo przeciwności.

Gdy Viktor Navorski przylatuje do Nowego Jorku, w jego ojczyźnie ma miejsce zamach stanu. Władze USA nie uznają paszportu mężczyzny. Viktor nie może więc wyjść z lotniska na amerykańską ziemię, ani wrócić do swojego kraju. Jedynym miejscem, gdzie może zostać, jest hala terminalu lotniczego, który wkrótce staje się dla niego drugim domem.

Film zachwyca do łez wzruszającym scenariuszem i genialną grą aktorską.

„Masz wiadomość”

To jedna z tych komedii, którym wciąż nie da się oprzeć. A to wszystko za sprawą aktorów: Meg Ryan i Toma Hanksa. Film opowiada historię kobiety, która dziedziczy po matce małą księgarnię. Niestety wszystko zaczyna się komplikować, gdy w pobliżu otwiera swój oddział największa nowojorska sieć księgarń, której prezesem jest Joe Fox.

Ten film można oglądać bez końca!