Strona Główna > 5 najlepszych przebojów lat 2000. na imprezę

5 najlepszych przebojów lat 2000. na imprezę

Lata 2000. były różnorodne, jeśli chodzi o muzykę. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie i poimprezować przy ulubionych kawałkach. Dziś, przedstawiamy Wam 5 najlepszych przebojów na imprezę z tamtego okresu. Jesteśmy ciekawi, czy je pamiętacie?

Britney Spears – „Oops! … I Did It Again”

Nie ma chyba osoby, która chociaż raz nie słyszałaby przeboju „Oops! … I Did It Again”. Piosenka Britney Spears z 2000 roku w krótkim czasie zyskała rozgłos i pobiła listy przebojów na całym świecie. Utwór jest też dobrą propozycją na imprezę z karaoke.

Eric Prydz – „Call on me”

Wielki hit szwedzkiego Dj-a Erica Prydza szybko zagościł na imprezowych listach przebojów. Początkowo kawałek trwał ponad 7 min, jednak po tym jak Eric Prydz podpisał kontrakt z wytwórnią, stworzono krótszą wersję i nagrano klip.

Shakira – „Hips Don’t Lie”

A teraz coś od Shakiry, która uwielbiała tańczyć w swoich teledyskach. „Hips Don’t Lie” to jeden z największych przebojów artystki. Choreografia była inspirowana m.in. tradycyjnymi tańcami kolumbijskimi. Stworzyła ją sama artystka.

The Black Eyed Peas – „Let’s Get It Started”

Kawałek, który szybko wpada w ucho i przy którym trudno się nie bujać. Zespół otrzymał nagrodę Grammy w kategorii „Najlepsze wykonanie rapu przez duet lub grupę”. Niezwykłe flow raperów i zróżnicowana rytmicznie muzyka sprawiły, że piosenka do dziś jest imprezowym hitem.

Madonna – „Hung Up”

Taneczny kawałek od Madonny to „Hung Up”, który zagościł na niejednej imprezie. Choreografia z teledysku była nawet nominowana do nagrody MTV Video Music Award. Ciekawe czy ktoś odtworzył ją na domówce?