"Przyjaciele": Niezapomniane sceny z serialu
Strona Główna > „Przyjaciele”: Pierwszy pocałunek Rachel i Rose’a i inne niezapomniane sceny z serialu

„Przyjaciele”: Pierwszy pocałunek Rachel i Rose’a i inne niezapomniane sceny z serialu

Serial „Przyjaciele” przepełniony jest cudownymi momentami. Tym bardziej niełatwo było wybrać te najlepsze i kultowe. Sprawdźcie, które sceny znalazły się w naszym zestawieniu.

„Przyjaciele” to kultowy serial, który przez lata zdobywał serca widzów na całym świecie. Choć jego emisja zakończyła się wiele lat temu, to wciąż pozostaje jednym z najchętniej oglądanych i kochanych przez publiczność. Wśród licznych powodów, dla których „Przyjaciele” stało się tak popularne, na pewno znajdują się niezapomniane sceny, które zapadły w pamięć widzów na zawsze.

Od wyjątkowych momentów humorystycznych, przez wzruszające sceny miłosne, po niespodziewane zwroty akcji – te fragmenty serialu stanowią nieodłączny element jego legendarnego statusu. Przypomnimy Wam niektóre z nich!

„Przyjaciele”: niezapomniane sceny z serialu

Pierwszy pocałunek Rachel i Rose’a

Chyba najbardziej romantyczna scena drugiego sezonu. Od pierwszego odcinka wszyscy czekali na moment, w którym w końcu Rachel i Ross będą razem. Twórcy zadbali by ich pierwszy pocałunek był naprawdę wyjątkowy.

Joey we wszystkich ubraniach Chandlera

Sezon trzeci, odcinek drugi. Przyjaciele szykują się na odbywający się w muzeum benefisRoss coraz bardziej się denerwuje, bo nikt oprócz niego nie jest tak naprawdę gotowy. W trakcie przygotowań Joey oskarża Chandlera o chowanie mu ubrań i postanawia w ramach zemsty założyć na siebie wszystkie jego ubrania. Takiego obrotu spraw chyba nikt się nie spodziewał.

Pomyłka na ślubie Rose’a

Ross to bohater z wyjątkowo skomplikowaną historią miłosną. Kiedy poznał Emily zdawało się, że w końcu uda mu się ustatkować. Jednak jego pomyłka na ślubie przekreśliła nadzieje na udane małżeństwo z Emily.

Reklama niebieskiej szminki

Joey grał różne role. Występował w serialach, w teatrze, ale także w reklamach. W jednej z nich reklamował niebieską szminkę dla mężczyzn. Podobno dużo zapłacili mu za tę rolę, a samą reklamę można było zobaczyć tylko w Japonii.

Przegrane mieszkanie

Dwie drużyny, każda musi odpowiedzieć na 10 pytań, która odpowie poprawnie na więcej wygrywa. A stawka? Z początku wynosiła tylko 100 dolarów. Ale kiedy przyszedł czas na rundę błyskawiczną została drastycznie podniesiona – w grę weszło mieszkanie Moniki i Rachel. Niestety dziewczyny przegrały odpowiedzią na pytanie kim z zawodu jest Chandler.

Zaręczyny Moniki i Chandlera

Zaręczyny to wyjątkowo stresujący moment. Chandler wszystko zaplanował, jednak jego wielki plany popsuło niespodziewane pojawienie się byłego chłopaka Moniki. Monika jednak dobrze wiedziała, kto jest tym jedynym i postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i w końcu wybrzmiało długo oczekiwane tak.

Siedem Monica

To dobrze znana scena sezonu czwartegoChandler prosi o radę Monicę i Rachel. W zamian otrzymuje bardzo dokładne wyjaśnienie, jak sprawić kobiecie niezapomnianą przyjemność.

Polecamy również: