5 filmów z wakacyjnym klimatem w tle » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > 5 filmów z wakacyjnym klimatem w tle

5 filmów z wakacyjnym klimatem w tle

Wakacje to najbardziej wyczekiwany czas w roku, kiedy odpoczywamy, podróżujemy, cieszymy się słonecznymi dniami i beztroskimi chwilami. Ten czas zbliża się wielkimi krokami, dlatego też postanowiliśmy przedstawić Wam kilka propozycji filmowych, które wprowadzą Was w wakacyjny klimat.

„Dirty Dancing”

Może nie każdy pamięta, ale akcja tego wielkiego kinowego hitu rozgrywa się właśnie podczas wakacji. Młoda Baby (Jennifer Grey) razem z siostrą i rodzicami spędza wakacje w ekskluzywnym ośrodku. Pewnego dnia Johnego (Patrick Swayze) – instruktora tańca. Ostatecznie łączy ich uczucie, które zrodziło się podczas lekcji tańca.

„Mamma Mia!”

Piękna grecka wyspa Kalokairi, przeboje ABBY w tle i zabawna historia. To właśnie Mamma Mia! Sophie zaprasza na swój ślub trzech byłych partnerów swojej Matki, ponieważ chce odkryć, który jest jej ojcem i zaprowadzi ją do ołtarza.

„Jedz, módl się, kochaj”

To opowieść o kobiecie, która zrozpaczona swoim dotychczasowym życiem postanawia się rozwieść i wyjechać w poszukiwaniu siebie samej. Zamierza odbyć podróż do Włoch, Idnii i Indonezji. Podczas filmu mamy okazję podziwiać piękne widoki i otrzymać zastrzyk pozytywnej energii.

„Dziennik zakrapiany Rumem”

W rolę pisarza, który wyrywa się z Nowego Yorku, wciela się Johny Depp. Bohater przybywa do Portoryko, gdzie zostaje lokalnym dziennikarzem. Z czasem popada w stan nietrzeźwości, wtapia w tłum. W międzyczasie dostrzega też poczynania tutejszych magnatów. Zawiła fabuła, zawierające dech w piersiach krajobrazy i niekończący się rum to ciekawa propozycja na letnie kino.

„Baywatch. Słoneczny patrol”

Idealna propozycja na wakacyjny seans to „Baywatch. Słoneczny patrol”. Komedia z domieszką akcji, cudownymi kadrami i ciekawą obsadą. Ratownik Mitch Buchannon (Dwayne Johnson) będzie musiał połączyć siły ze świeżo upieczonym członkiem drużyny ratowniczej Mattem Brodym (Zac Efron), by ocalić plażę, której grozi niebezpieczeństwo.