Strona Główna > 5 filmów z wakacyjnym klimatem w tle

5 filmów z wakacyjnym klimatem w tle

Wakacje to najbardziej wyczekiwany czas w roku, kiedy odpoczywamy, podróżujemy, cieszymy się słonecznymi dniami i beztroskimi chwilami. Ten czas zbliża się wielkimi krokami, dlatego też postanowiliśmy przedstawić Wam kilka propozycji filmowych, które wprowadzą Was w wakacyjny klimat.

„Dirty Dancing”

Może nie każdy pamięta, ale akcja tego wielkiego kinowego hitu rozgrywa się właśnie podczas wakacji. Młoda Baby (Jennifer Grey) razem z siostrą i rodzicami spędza wakacje w ekskluzywnym ośrodku. Pewnego dnia Johnego (Patrick Swayze) – instruktora tańca. Ostatecznie łączy ich uczucie, które zrodziło się podczas lekcji tańca.

„Mamma Mia!”

Piękna grecka wyspa Kalokairi, przeboje ABBY w tle i zabawna historia. To właśnie Mamma Mia! Sophie zaprasza na swój ślub trzech byłych partnerów swojej Matki, ponieważ chce odkryć, który jest jej ojcem i zaprowadzi ją do ołtarza.

„Jedz, módl się, kochaj”

To opowieść o kobiecie, która zrozpaczona swoim dotychczasowym życiem postanawia się rozwieść i wyjechać w poszukiwaniu siebie samej. Zamierza odbyć podróż do Włoch, Idnii i Indonezji. Podczas filmu mamy okazję podziwiać piękne widoki i otrzymać zastrzyk pozytywnej energii.

„Dziennik zakrapiany Rumem”

W rolę pisarza, który wyrywa się z Nowego Yorku, wciela się Johny Depp. Bohater przybywa do Portoryko, gdzie zostaje lokalnym dziennikarzem. Z czasem popada w stan nietrzeźwości, wtapia w tłum. W międzyczasie dostrzega też poczynania tutejszych magnatów. Zawiła fabuła, zawierające dech w piersiach krajobrazy i niekończący się rum to ciekawa propozycja na letnie kino.

„Baywatch. Słoneczny patrol”

Idealna propozycja na wakacyjny seans to „Baywatch. Słoneczny patrol”. Komedia z domieszką akcji, cudownymi kadrami i ciekawą obsadą. Ratownik Mitch Buchannon (Dwayne Johnson) będzie musiał połączyć siły ze świeżo upieczonym członkiem drużyny ratowniczej Mattem Brodym (Zac Efron), by ocalić plażę, której grozi niebezpieczeństwo.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.