Strona Główna > “Stranger Things”: 5 podobnych seriali, które na pewno Ci się spodobają

„Stranger Things”: 5 podobnych seriali, które na pewno Ci się spodobają

Serial „Stranger Things” szybko zyskał rzeszę fanów. Dziś przedstawiamy Wam pięć podobnych produkcji, które na pewno przypadną go gustu wszystkim fanom mrocznych tajemnic.

„Dark”

Serial opowiada o tajemniczym zaginięciu chłopca. Jak się okazuje, podobna sytuacja miała dużo lat wstecz. Co łączy te dwa zaginięcie? Co skrywa miasteczko Winden? „Dark” słynie z tego, że wciąga po obejrzeniu pierwszego odcinka.

„Locke & Key”

Serial, który ma w sobie elementy fantasy. Po śmierci ojca, Tyler, Kinsey i Bode razem z matką przeprowadzają się do ogromnej posiadłości. Pewnego dnia znajdują dziwne klucze, na które będzie polował demon.

„OA”

Młoda kobieta zostaje odnaleziona po 7 latach od zaginięcia. Wkrótce okazuje się, że nie jest ona taka jak dawniej – posiada nieziemskie moce. Zaczynają się dziać dziwne rzeczy, których nikt nie jest w stanie wyjaśnić.

„Riverdale”

W dziwnych i niewyjaśnionych okolicznościach ginie nastoletni Jason. Wydarzeni wywołuje mieszane uczucia wśród zainteresowanych mieszkańców miasta. Policji nie udaje się ustalić, kto za tym stoi. Znajomi Jasona postanawiają na własną rękę wszcząć śledztwo, które doprowadza ich do odkrycia mrocznych historii innych mieszkańców.

„Miasteczko Twin Peaks”

„Miasteczko Twin Peaks” to tak zwany klasyk. W miasteczku dochodzi do tragicznego wydarzenia. Na brzegu znaleziono ciało 17-latki owinięte w folię. Policja szuka zabójcy, jednak nie udaje się im nic ustalić. Do Twin Peaks przyjeżdża agent FBI, który odkrywa wiele innych tajemnic.