76-letnia Cher coraz młodsza! Wokalistka pokazała swoją nienaganną sylwetkę na pokazie Balmain [WIDEO] »
Strona Główna > 76-letnia Cher coraz młodsza! Wokalistka pokazała swoją nienaganną sylwetkę na pokazie Balmain [WIDEO]

76-letnia Cher coraz młodsza! Wokalistka pokazała swoją nienaganną sylwetkę na pokazie Balmain [WIDEO]

Cher wyglądała na paryskim wybiegu w pokazie Balmain jak milion dolarów. Zobaczcie, jak się zaprezentowała!

Królowa nigdy nie zeszła z tronu

Cher bez wątpienia jest jedną z największych gwiazd popu. Na swoim koncie ma 300 milionów sprzedanych płyt i miliony fanów jej twórczości na całym świecie. Mimo wieku i długiego stażu w show-biznesie wokalistka dalej bawi się swoim stylem i stawia na coraz to odważniejsze kreacje, eksponujące jej wspaniałą formę.

Fani zmartwieni stanem zdrowia

Ostatnio artystka zmartwiła swoich wielbicieli nagłym zniknięciem z social mediów. Fani snuli domysły, że winny temu mógł być jej pogarszający się stan zdrowia. Gwiazda na szczęście zdementowała pogłoski, tłumacząc, że brak jej obecności związany jest z problemami osobistymi.

Cher króluje na wybiegu

Ku wielkiej radości wszystkich Cher pokazała się w świetnej formie na pokazie domu mody Balmain w trakcie Paris Fashion Week. Była prawdziwą wisienką na torcie prezentującą najnowszą kolekcję paryskiego projektanta – Oliviera Rousteinga.

Wokalistka zamknęła pokaz ubrana w lateksowy obcisły kombinezon z głębokim wycięciem w biuście oraz poduszkami na ramionach. Szła jak prawdziwa modelka w rytm swojej piosenki „Strong Enough”, po czym uścisnęła się serdecznie z projektantem i zeszła z nim z wybiegu.

Co to było za wydarzenie!

Zobaczcie wideo:

Polecamy również: