Co nowego w TVN? [relacja] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Co nowego w TVN? [relacja]

Co nowego w TVN? [relacja]

Dziś zaprezentowana została nowa, jesienna ramówka stacji TVN. Jakie zmiany czekają widzów, kogo zobaczymy w nowych programach? Byliśmy tam!

Dziś zaprezentowana została nowa, jesienna ramówka stacji TVN. Jakie zmiany czekają widzów, kogo zobaczymy w nowych programach? Byliśmy tam!

Zamiast fajerwerków i petard – wypełnione helem balony i przytłumione światło. Zamiast czerwonego dywanu – surowa biel. Ta sceneria, była tylko tłem dla gwiazd TVN-u, które zjawiły się na konferencji prasowej poświęconej nowej, jesiennej ramówce.

„I tu, i tu”, bo pod takim hasłem przebiegała konferencja, było nie tylko prezentacją programów, ale i ciekawym widowiskiem. Na początku gwiazdy TVN-u połączyły się z salą pełną gości za pomocą skype. Ten wirtualny dialog był metaforą nowej misji TVN-u. Stacja nie tylko wychodzi naprzeciw oczekiwaniom odbiorców, ale także pozostaje na bieżąco ze światowymi mediami i zmieniającą się technologią.

W pewnej chwili wirtualne połączenie zostało zerwane, a na scenie zmaterializowały się gwiazdy. Aktorzy, bohaterowie programów publicystycznych i show. Największe emocje wzbudziło pojawienie się oczywiście Joanny Krupy . Ubrana w landrynkową sukienkę, gwiazda chętnie prezentowała swój uśmiech. Nie mniejszy aplauz wywołało pojawienie się Ewy Drzyzgi. Jej mała czarna z koronką wymaga osobnego artykułu…

Znakiem rozpoznawczym obecnego na konferencji Kuby Wojewódzkiego były japonki i ciemne okulary. Showman z właściwą sobie nonszalancją żonglował krzesłem, gdy zabrakło dla niego wolnego miejsca. Po chwili dołączył do niego Kamil Durczok w starannie zawiązanym krawacie i wypolerowanych lakierkach.

Magda Gessler jest rewolucją gdziekolwiek się nie pojawi. Gdy tylko na horyzoncie ukazały się jej blond loki, dało się słyszeć tylko piski fotoreporterów.

Dziennikarze mieli okazję zobaczyć najciekawsze fragmenty jesiennej ramówki. A było na co popatrzeć. Chwytające za serce sceny nielegalnego przemytu zwierząt egzotycznych z ,”SOS dla świata” , dziewczyna która w programie „Top Model” pokazała, że jeśli się bardzo chce, można pokonać nawet problem hermafrodytyzmu i Roman, którego, jak zapewniali konferansjerzy, wszyscy pokochamy!

Od września zupełnie nowa odmieniona i odświeżona ramówka TVN-u, a w niej podobno same perełki. Light motivem jesiennego programu będzie rozrywka. Każdy nawet najbardziej wymagający widz znajdzie coś dla siebie. Miłośnicy seriali będą mieli do wyboru dwie nowe pozycje: „Układ Warszawski”, serial kryminalny, w którym zobaczymy m. in. Jana Englerta i Lesława Żurka. Druga propozycja stacji to sitcom ,”Wszyscy kochają Romana” z Bartkiem Kasprzykowskim w roli tytułowej. Role drugoplanowe zagrają Anna Seniuk i raper Tede!

Miłośnicy teleturniejów przekonają się jak zdobyć ,”Milion w minutę” . Po światowym sukcesie tego show, przyszła pora na polską edycję. Uczestnikom przyjdzie zmierzyć się w niecodziennych konkurencjach, szykuje się więc prawdziwe show. Nowością będzie także program „SOS dla świata”. Szymon Majewski rusza z nowym pasmem ADHD TV . W trzynastej edycji ,”Tańca z gwiazdami” zadebiutuje nowa prowadząca – Natasza Urbańska, a w jury zasiądą urocza Jolanta Fraszyńska i choreograf – Janusz Józefowicz.

Co na te propozycje szykuje konkurencja?! Dowiemy się już niedługo!