XIII edycja "Tańca z Gwiazdami" - będziecie oglądać? » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > XIII edycja „Tańca z Gwiazdami” – będziecie oglądać?

XIII edycja „Tańca z Gwiazdami” – będziecie oglądać?

1 września 2011 roku miała miejsce uroczysta prezentacja wszystkich uczestników popularnego show.

1 września 2011 roku miała miejsce uroczysta prezentacja wszystkich uczestników popularnego show.

Wraz z nimi przedstawiono parę prowadzących, jurorów oraz kilka osób odpowiedzialnych za realizację programu, m.in. nowego reżysera – Macieja Sobocińskiego .

Czego możemy oczekiwać po nowej odsłonie tanecznego show? Czy program, mający już dwanaście edycji za sobą może jeszcze sprawić jakąś niespodziankę swoim widzom? Okazuje się, że jak najbardziej!

O tym, czym nowa edycja nas zaskoczy opowiada nam juror Piotr Galiński :

Nowa edycja to przede wszystkim wiele niespodzianek i pełen wachlarz nowości, na czele z roszadami w składzie jury. Beatę Tyszkiewicz i Zbigniewa Wodeckiego, a więc łagodniejszą połowę jury zastąpią – specjalista, jak mówi Piotr Galiński – Janusz Józefowicz oraz znana i lubiana Jolanta Fraszyńska .

Kto okaże się najbardziej srogim jurorem? Czy Janusz Józefowicz swoim niezwykle profesjonalnym podejściem do tańca i surowymi werdyktami przebije uchodzących do tej pory za postrach uczestników – Galińskiego i Iwonę Pavlović ?

O tym będziemy mogli się przekonać w ciągu najbliższych trzech miesięcy, a początek widowiska czeka na nas już w niedzielny wieczór.

Oprócz nowych gwiazd, co jest rzeczą oczywistą , na szklanych ekranach będziemy podróżować tanecznie z nową współprowadzącą. Chodzi oczywiście o Nataszę Urbańską , która wraca do „Tańca z Gwiazdami” w innej roli. Tym razem nie będzie wylewać potu na treningach Augustina Egurolli i poddawać się ocenie jury z Piotrem Galińskim i „Czarną Mambą” na czele. Nataszę czeka rola współprowadzącej. Czy aby na pewno jest to rola łatwiejsza ?

Sama zainteresowana nie ukrywa, że towarzyszy jej lekki stres i czuje pewną dozę niepewności:

Nowi jurorzy i współprowadząca zapewne przykują uwagę widzów sztandarowego show TVN-u, jednak nie należy zapominać o występujących gwiazdach.

To oni przecież są głównymi postaciami, prezentującymi nabywane umiejętności w każdą jesienną niedzielę.

Pora więc na przedstawienie wszystkich uczestników XIII edycji:

Muzyk Stanisław Karpiel – Bułecka i Magdalena Soszyńska – Michno

Aktorka Aleksandra Kisio i Łukasz Czarnecki

Aktor Dariusz Kordek i Blanka Winiarska

Mistrzyni Świata i Europy w snowboardzie Jagna Marczułajtis i Krzysztof Hulboj

Aktor Kazimierz Mazur i Blanka Żebrowska

Dziennikarka DDTVN Anna Wendzikowska i Michał Stukan

Reporter U1 Bator TV Bilguun Ariunbataar i Janja Lesar

Piosenkarka Marta Krupa i Przemysław Juszkiewicz

Prezenter TVN Turbo Zbigniew Urbański i Izabela Januchowska

Jurorka czterech edycji „You Can Dance. Po Prostu Tańcz” Weronika Marczuk i Jan Kliment

Wokalista Michał Szpak i Paulina Biernat

Aktorka kabaretowa Katarzyna Pakosińska i Stefano Terrazzino

Aktor Kacper Kuszewski i Anna Głogowska

Aktorka Katarzyna Zielińska i Rafał Maserak

Już po pierwszej prezentacji można było wstępnie ocenić, która z gwiazd polskiego showbiznesu będzie miała największe szanse na zdobycie przychylności telewidzów i na odniesienie sukcesu w nadchodzącej edycji.

Do faworytów natomiast na pewno należy zaliczyć Weronikę Marczuk, Katarzynę Pakosińską czy Katarzynę Zielińską, które już w pierwszych tańcach pokazały, że szybko się uczą Nie należy jednak sugerować się początkowym wrażeniem, gdyż wielokrotnie zdarzało się, że uczestnicy dopiero w trakcie kolejnych odcinków ujawniali swoje ukryte talenty.

Zainteresowanie zgromadzonych podczas czwartkowej prezentacji wzbudzał również kontrowersyjny gwiazdor programu X-factor – Michał Szpak oraz siostra Joanny Krupy – Marta. Humorystyczną ozdobą programu będzie niewątpliwie, znany z „Szymon Majewski Show” – Bilguun Ariunbataar.

Będzie ciekawie!