T.Love przed sądem!? » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > T.Love przed sądem!?

T.Love przed sądem!?

Pewnego sierpniowego popołudnia Muniek Staszczyk wraz zespołem grali na tak zwanej „patelni” przy metrze Centrum.

Pewnego sierpniowego popołudnia Muniek Staszczyk wraz zespołem grali na tak zwanej „patelni” przy metrze Centrum.

Kameralny koncert dla przechodniów przerwali niestety funkcjonariusze policji, którzy skuli muzyków kajdankami i wyprowadzili z miejsca koncertu.

Dlaczego policja zainterweniowała? Czy zespół T.Love grał w nielegalnym miejscu? Może zgromadzony tłum był na tyle duży, że całe show wymagało rejestracji jako impreza masowa?

Żadna z tych odpowiedzi nie jest prawdziwa, gdyż całe zajście było zwykłą mistyfikacją. Zespół nagrywał bowiem teledysk do nowego singla „Polskie mięso” .

Scenariusz całego projektu zawiera kilka części składowych. W pierwszej Muniek i spółka dają koncert właśnie przy metrze Centrum. Następnie wcielają się w robotników na Stadionie Narodowym, by w końcowej fazie klipu przebrać się za księży oraz biznesmenów.

Jak wyglądała cała transformacja zespołu? Pozostaje nam czekać do ukazania się oficjalnego teledysku zespołu. Póki co możemy odsłuchać samego singla:

Utwór pochodzi z „T.Lovestory” , które jest boxem zawierający pełną dyskografię grupy T.Love. W zestawie będzie 14 płyt zespoły z lat poprzednich oraz dwie bonusowe. Jedną z nich jest właśnie „Polskie Mięso” , zawierająca trzy nowe kawałki nagrane przez zespół w tym roku oraz trzynaście niepublikowanych nagrań z lat 1999-2009. Druga płyta to DVD z klipami.

Cały box „T’Lovestory” pojawi się na sklepowych półkach w październiku!