Ta dziewczyna prze do przodu! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Ta dziewczyna prze do przodu!

Ta dziewczyna prze do przodu!

W październiku tego roku premiera goni premierę. Natalia Lesz pokazała dzisiaj światu okładkę swojego najnowszego albumu.

W październiku tego roku premiera goni premierę. Natalia Lesz pokazała dzisiaj światu okładkę swojego najnowszego albumu.

Już 18 października do sklepów trafi najnowszy album Natalii Lesz „That Girl” .

Płyta powstała z udziałem międzynarodowego trio przyjaciół: Natalii Lesz, Hannah Sidibe i Nico Hartikaien. Zafascynowani rynkiem brytyjskim i zespołami takimi jak: Eurythmics, Depeche Mode czy La Roux, stworzyli tą płytę dokładnie taką, jaką sami chcieliby mieć w swojej kolekcji. Oprócz tego na płycie znajduje sie utwór „In Love” z gościnnym udziałem Symfonii Varsovii i dobrze wszystkim znany bonusowy track „Coś za coś” – z ponad 3 mln odsłon na You Tubie.

Tym razem Wokalistka oddaje w ręce fanów nie tylko coś do posłuchania, ale też do zobaczenia – płyta pojawi się w dwupłytowej edycji CD+DVD. Na DVD będzie można zobaczyć ostatnie teledyski Natalii (That Girl, RadioAvtive i Coś za Coś) oraz materiały z planu sesji zdjęciowej z Nowego Yorku oraz z planu teledysku do singla „That Girl” :

Po tej płycie możecie spodziewać się popu na światowym poziomie z dużą dozą wciąż modnej elektroniki. Autorką tekstów do większości utworów, które znajdą się na nowej płycie jest Natalia.