Strona Główna > The Black Eyed Peas się nie rozpada

The Black Eyed Peas się nie rozpada

Will.I.Am zaprzeczył doniesieniom o rozpadzie grupy The Black Eyed Peas.

Will.I.Am zaprzeczył doniesieniom o rozpadzie grupy The Black Eyed Peas.

Zespół jakiś czas temu zawiesił działalność, aby jego członkowie mogli się skoncentrować na innych projektach. Niedawno jednak pojawiły się doniesienia, że muzycy wcale nie zamierzają później powrócić. Plotki zrodziły się po tym, jak zespół wycofał się z koncertu w hołdzie Michaelowi Jacksonowi , który odbędzie się 8 października w Cardiff.

Po wydaniu albumu „Monkey Business” w czerwcu 2005 roku zespół zrobił sobie przerwę, a członkowie postanowili rozpocząć kariery solowe.

W 2006 roku Fergie zadebiutowała albumem „The Dutchess” z którego pochodzą przeboje „London Bridge”, „Glamorous”, „Fergalicious” i „Big Girls Don’t Cry”.

Will.I.Am w 2007 roku wydał płytę „Songs About Girls” , poza tym współpracował między innymi z Pussycat Dolls, Busta Rhymesem, Nasem, Commonem, Estelle, Flo Rida, Cheryl Cole, Michaelem Jacksonem, a także z samą Fergie.

Z kolei Taboo w 2008 roku zadebiutował wydawnictwem „Amore Love Havane”.

Zespół zasłynął takimi hitami jak: „Don’t Phunk With My Heart” , „Just Can’t Get Enough” , które przez długi czas zajmowały pierwsze miejsca na listach przebojów.

Poniżej możecie posłuchać ostatniego hitu zespołu:

Ostatni album zespołu to „The Beginning” z listopada 2010 roku.