Support Michaela Bublé - Naturally Seven! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Support Michaela Bublé – Naturally Seven!

Support Michaela Bublé – Naturally Seven!

Wiemy już, kto będzie supportował koncert Michaela Bublé, który odbędzie się 23 kwietnia 2012 w Gdańsku.

Wiemy już, kto będzie supportował koncert Michaela Bublé, który odbędzie się 23 kwietnia 2012 w Gdańsku.

Będzie to grupa Naturally 7 , czyli nowojorski zespół, który zasłynął jako jeden z najlepszych wykonawców tzw. vocal play na świecie, na każdym z koncertów otrzymując owacje na stojąco. Zarówno Michael Bublé jak i Naturally 7 wystąpią w ramach cyklu „Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje”.

Naturally Seven – Feel it (in the air tonight)

Na szeroką skalę grupa zaczęła działać w 2007 roku. Jej muzycy właśnie ten okres uważają za przełomowy, ponieważ wtedy zaistnieli na światowej scenie występując przed milionami słuchaczy. W styczniu 2009 roku Naturally 7 wystąpili w London`s Pigalle obok tak uznanych artystów jak: Coldplay, Chris Martin czy Brian Eno. Następnego dnia grupa weszła do studia wraz z Eno i Coldplay na ich wspólne zaproszenie.

, przed którym zaśpiewa Naturally 7 odbędzie się 23 kwietnia 2012 roku w hali ERGO ARENA położonej na granicy Gdańska i Sopotu. Koncert zainauguruje cykl „Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje” organizowany przez agencję Prestige MJM oraz Radio Złote Przeboje. Bilety na to wyjątkowe wydarzenie można kupować poprzez stronę