Aerosmith znów śpiewa dla Bruce'a Willisa » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Aerosmith znów śpiewa dla Bruce’a Willisa

Aerosmith znów śpiewa dla Bruce’a Willisa

Utwór Aerosmith znajdzie się na ścieżce dźwiękowej filmu „G.I. Joe: Retaliation”, w którym jedną z głównych ról gra Bruce Willis.

Utwór Aerosmith znajdzie się na ścieżce dźwiękowej filmu „G.I. Joe: Retaliation”, w którym jedną z głównych ról gra Bruce Willis.

Muzycy udostępnili twórcom obrazu numer „Legendary Child” , który pochodzi z sesji do płyty „Get A Grip” z 1991 roku. Zespół obecnie miksuje niewydaną dotąd nigdzie piosenkę. Utwór prawdopodobnie znajdzie się też na nadchodzącej płycie kapeli. Aerosmith pracuje nad krążkiem z pomocą producenta Jacka Douglasa. Jak zapowiedział wokalista Steven Tyler, albumu można spodziewać się już w maju.

W kontynuacji przeboju „G.I. Joe: Czas kobry” jednostka elitarnych żołnierzy zostaje zdziesiątkowana na polecenie nikczemnego Zartana. Ci, którzy przeżyli, postanawiają się zemścić.

W obrazie występują również Dwayne Johnson, Channing Tatum, Adrianne Palicki i D.J. Cotrona. Za reżyserię odpowiada Jon M. Chu. Przypomnijmy, że grupa Aerosmith ma już na koncie kinowy przebój – „I Don’t Want to Miss a Thing” z superprodukcji „Armageddon” także z Willisem w roli głównej.