Linkin Park zwiastuje Abrahama Lincolna » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Linkin Park zwiastuje Abrahama Lincolna

Linkin Park zwiastuje Abrahama Lincolna

Piosenka „Powerless” zespołu Linkin Park wykorzystana została w muzycznym trailerze filmu „Abraham Lincoln: Łowca wampirów”.

Piosenka „Powerless” zespołu Linkin Park wykorzystana została w muzycznym trailerze filmu „Abraham Lincoln: Łowca wampirów”.

Nagranie, które pochodzi z najnowszej płyty Amerykanów zabrzmi na napisach końcowych produkcji. Jego fragmenty wraz z ujęciami muzyków pojawiły się jednak również w zwiastunie thrillera.

Przypomnijmy, że obraz ma być wariacją na temat biografii XIX-wiecznego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Młody Lincoln, utraciwszy w niemowlęctwie matkę za sprawą wampirów, postanawia poświęcić się walce z nieumarłymi krwiopijcami. Wiodąc życie przepełnione rygorystyczną nauką i oddaniem, przyszły polityk zyskuje pełną władzę nad własnym ciałem i umysłem oraz wchodzi na drogę zemsty, u której kresu czeka urząd w Białym Domu.

Obejrzyjmy zapowiadający dzieło klip z udziałem amerykańskiej formacji:

Za kamerą projektu stoi Timur Bekmambetov, a scenariusz stworzył Seth Grahame-Smith, autor książki, na bazie której powstanie obraz. W filmie występują Benjamin Walker, Anthony Mackie, Alan Tudyk, Dominic Cooper, Mary Elizabeth Winstead oraz Jimmi Simpson.

„Powerless” zamyka longplay „Living Things”, który ukaże się 25 czerwca. Poprzedni album bandu, „A Thousand Suns”, ukazał się we wrześniu 2010 roku.