Dwa rekordy Guinessa Sama Smitha! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Dwa rekordy Guinessa Sama Smitha!

Dwa rekordy Guinessa Sama Smitha!

Aż dwa rekordy Guinessa ustanowił zaledwie 23-letni Sam Smith. Zostały już one wpisane do Księgi rekordów Guinessa, czym artysta nie omieszkał się pochwalić.

Aż dwa rekordy Guinessa ustanowił zaledwie 23-letni Sam Smith. Zostały już one wpisane do Księgi rekordów Guinessa, czym artysta nie omieszkał się pochwalić.

Wpisy do słynnej księgi Sam Smith zawdzięcza temu, że nagrana do filmu „Spectre” o przygodach Jamesa Bonda ballada „Writing’s On The Wall” została pierwszą w historii piosenką z serii filmów o Agencie 007 , która zdobyła szczyt brytyjskiego notowania singli.

Wpis numer dwa jest następstwem tego, że debiutancki album wokalisty, „In The Lonely Hour” , spędził bez przerwy aż 69 tygodni na brytyjskiej liście od chwili ukazania się w maju 2014 roku. Poprzedni rekord należał do płyty „Our Version Of Events” Emeli Sandé i wynosił 63 tygodnie.

Przypomnijmy, że reedycja debiutanckiej płyty Sama Smitha ukaże się 6 listopada . Tego samego dnia wejdzie na ekrany film „Spectre” . W Jamesa Bonda ponownie wciela się Daniel Craig .

Wznowienie będzie się składać z dwóch krążków. Jego tytuł to „In The Lonely Hour: The Drowning Shadows Edition” . Dodatkowy krążek zawierać będzie covery Amy Winehouse i Whitney Houston , duety z Mary J. Blige , A$AP Rockym , Johnem Legendem i Disclosure plus premierową piosenkę „Drowning Shadows” .

Longplay „In the Lonely Hour” oryginalnie ukazał się 26 maja 2014 roku. Album od razu zajął pierwsze miejsce na listach w Wielkiej Brytanii i drugie w Stanach Zjednoczonych . Od tamtego czasu artysta miał pięć singli na pierwszych miejscach w UK, zdobył cztery Grammy , trzy nagrody Brit , sześć MOBO i AMA .

za megafon.pl