Strona Główna > Już jest! Nowa aplikacja Radia Złote Przeboje na iOS!

Już jest! Nowa aplikacja Radia Złote Przeboje na iOS!

Teraz swojej ulubionej stacji, możesz słuchać także na iPhonie.

Teraz swojej ulubionej stacji, możesz słuchać także na iPhonie.

Największe Złote Przeboje w jednym miejscu, całkowicie za darmo i bez żadnych ograniczeń. Na tę chwilę czekali wszyscy sympatycy stacji, posiadający urządzenia z systemem iOS . I wreszcie ich prośby zostały wysłuchane, albowiem w iTunes’ie

Od teraz posiadacze sprzętu spod znaku „jabłka”, mogą nie tylko słuchać Radia Złote Przeboje na żywo, ale także odkrywać polską i zagraniczną muzykę, ze wszystkich dekad i gatunków. Aplikacja została zaprojektowana tak, aby jej obsługa była całkowicie intuicyjna. Dzięki prostej wyszukiwarce, odnalezienie ulubionego artysty lub gatunku, nie stanowi żadnego problemu. Wystarczy wpisać kilka liter, aby aplikacja sama znalazła odpowiedniego wykonawcę lub styl. Do dyspozycji są także dwie zakładki – Gatunki i Artyści – które można przeglądać, w poszukiwaniu swoich muzycznych fascynacji i idoli (a naprawdę jest w czym wybierać), oraz sortować wg stacji polecanych, najpopularniejszych oraz w widoku alfabetycznym.

Aby włączyć Radio Złote Przeboje , wystarczy uruchomić aplikację. Podczas słuchania audycji na żywo lub stacji, można nie tylko sprawdzić tytuł i wykonawcę odtwarzanej piosenki, ale także okładkę płyty oraz przede wszystkim to, co będzie grane za chwilę.

Dzięki nowej aplikacji, posiadacze iPhone’ów i iPadów , mogą cieszyć się swoją ulubioną muzyką w najwyższej jakości. Niezależnie od tego, czy korzystają z sieci komórkowej czy Wi-Fi. Co więcej, użytkownicy mają możliwość zmiany jakości na niższą, w celu obniżenia transmisji danych i, co za tym idzie, jej kosztów. Tym samym Radia Złote Przeboje , można słuchać nawet przy słabszym połączeniu.