Nowy singiel T.Love [POSŁUCHAJ] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Nowy singiel T.Love [POSŁUCHAJ]

Nowy singiel T.Love [POSŁUCHAJ]

Pulsujący, basowy, rozedrgany i funkujący „Pielgrzym” z pobłyskującymi dźwiękami syntezatorów to pierwszy singel pilotujący nadchodzącą płytę zespołu.

Pulsujący, basowy, rozedrgany i funkujący „Pielgrzym” z pobłyskującymi dźwiękami syntezatorów to pierwszy singel pilotujący nadchodzącą płytę zespołu.

Longplay zatytułowany został po prostu „T.Love”, a jego premierę wyznaczono na 4 listopada. Na krążku znajdą się kompozycje wszystkich członków T.Love – tradycyjnie, do tekstów Muńka. Nowy album niesie wiele nawiązań do współczesności. Dominuje artystyczna publicystyka, krążąca wokół Polski i świata, tu i teraz. Muniek śpiewa o podzielonym społeczeństwie, strachu w Europie zniewolonej terrorem, o uchodźcach, wszystkich naszych fobiach i zagrożeniach.

Dzieło poprzedza utwór „Pielgrzym”, do którego powstał klip.

W ramach promocji dzieła 5 listopada, w dniu urodzin Muńka, oczywiście, w Częstochowie, w klubie Teatr From Poland, rozpocznie się trasa kapeli. W charakterze supportów wystąpią zaprzyjaźnione z zespołem kapele: Tekno i Babylon Raus.

T.Love to pochodząca z Częstochowy, dowodzona przez Muńka Staszczyka polska rockowa formacja. W czasie trwającej ponad 30 lat kariery zespół wylansował hity „Chłopaki nie płaczą”, „Warszawa”, „Wychowanie”, „Ajrisz”, „Nie, nie, nie”, „Stany” czy „King”.

Ostatni krążek bandu to „Old is Gold” z 2012 roku.

za megafon.pl