Strona Główna > Nowe piosenki od Dawida Podsiadło!

Nowe piosenki od Dawida Podsiadło!

Duet z Julią Pietruchą, nowy „Nieznajomy”, premierowe utwory i remiksy wzbogacą wznowienie ostatniego albumu Dawida Podsiadło.

Duet z Julią Pietruchą, nowy „Nieznajomy”, premierowe utwory i remiksy wzbogacą wznowienie ostatniego albumu Dawida Podsiadło.

Zestaw zatytułowany „Annoyance And Disappointment 2.0” trafi do rąk fanów 21 października.

Dwupłytowa reedycja zawiera 5 piosenek z wersji deluxe, 3 zupełnie nowe utwory, w tym duet z Julią Pietruchą, 6 remiksów czołówki polskich twórców gatunku i nową wersję „Nieznajomego” z debiutanckiej płyty. Projekt będzie promował nowy singel i teledysk, o czym więcej dowiemy się wkrótce.

CD 1: „Sunlight” (Intro) „Forest” „Block” „Pastempomat” „Byrd” „Cashew/161644” „W dobrą stronę” „Bela” „Eight” „Son of Analog” „Where Did Your Love Go?” „Focus” „Four Sticks”

CD 2: „DBIB” „Lugosi” „Vile” „Project 19” „Ms. „Mary McAdams „Cohle Heart” feat. Julia Pietrucha „Tapety” „Barricade Me” „Eight” (RMX Sambor) „Bela” (RMX Czarny HiFi) „Pastempomat” (RMX Steve Nash) „Block” (RMX Webber) „Eight” (RMX Kuba Karas) „Block” (RMX KAMP!) „Nieznajomy 2.0”

Wydany w listopadzie 2015 roku album „Annoyance and Disappointment” ma już status podwójnej platyny i wciąż utrzymuje się w zestawieniu najlepiej sprzedających się płyt w Polsce, a singel „W dobrą stronę” jest diamentowy i ma ponad 20 mln wyświetleń w serwisie YouTube. Na wiosenną trasę koncertową wyprzedało się błyskawicznie prawie 20 tys. biletów jeszcze przed pierwszym występem. Trasa jesienna, zaplanowana od 22 października (19 koncertów!), jest już także w dużej części wyprzedana. Młody Artysta został też doceniony przez Akademię ZPAV, która przyznała trzy nominacje za album, utwór oraz teledysk roku.

Dawid Podsiadło pochodzi z Dąbrowy Górniczej. Popularność zdobył za sprawą programu „X Factor”. Jego debiutancka płyta „Comfort and Happines” ukazała się w maju 2013 roku i od razu dotarła na 1. miejsce OLiS-u. Została ponadto wyróżniona czterema Fryderykami i nominacją do Paszportów „Polityki”. Jego drugi longplay, „Annoyance and Disappointment”, miał premierę w listopadzie 2015 roku. Dawid Podsiadło jest także wokalistą rockowej kapeli Curly Heads.

za megafon.pl