Znamy singel i szczegóły nadchodzącego albumu grupy Perfect! [POSŁUCHAJ] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Znamy singel i szczegóły nadchodzącego albumu grupy Perfect! [POSŁUCHAJ]

Znamy singel i szczegóły nadchodzącego albumu grupy Perfect! [POSŁUCHAJ]

Do sieci trafiła pierwsza piosenka z nowej płyty Perfectu. Utwór nosi tytuł „Dobre dni”.

Do sieci trafiła pierwsza piosenka z nowej płyty Perfectu. Utwór nosi tytuł „Dobre dni”.

Numer poprzedza longplay „Muzyka”, który trafi do sprzedaży 14 października. W realizacji materiału udział wzięli Henryk Miśkiewicz (saksofon) czy Andrzej Jagodziński (instrumenty klawiszowe).

Na krążku usłyszymy kompozycje Darka Kozakiewicza, Piotra Urbanka, Grzegorza Markowskiego, Sebastiana Piekarka – zarówno rockowe, energetyczne, jak i charakterystyczne dla zespołu ballady. Całości dopełniają teksty zaprzyjaźnionych od lat z zespołem autorów, a przysłowiową kropką nad i jest okładka płyty, której autorem, zgodnie z tradycją, jest Edward Lutczyn.

Oto tracklista: „Dobre dni” „Zgaś papierosa” „Czy to już” „Tylko mnie kołysz” „Ludzie niepowszedni” „Ta sama krew” „Dzień jak dziś” „Kocham się w życiu” „Za ile kobiet” „Daję słowo” „M.U.S.K.K.”

Perfect to twórcy przebojów „Autobiografia”, „Chcemy być sobą” czy „Niepokonani”. Zespół jest obecny na scenie od blisko 40 lat. Na koncie mają tytuł artysty 25-lecia Radia RMF FM, dwie najważniejsze SuperJedynki (nagroda publiczności oraz SuperPrzebój) na festiwalu w Opolu. Ostatni dotąd krążek rockowej grupy to „DaDaDam” z czerwca 2014 roku.

za megafon.pl