Pierwszy występ Virgin po reaktywacji [ZOBACZ] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Pierwszy występ Virgin po reaktywacji [ZOBACZ]

Pierwszy występ Virgin po reaktywacji [ZOBACZ]

Zespół Virgin wrócił niedawno z nowym singlem, a już fanów formacji Dody czeka kolejna niespodzianka. Kapela po raz pierwszy pojawiła się razem na scenie.

Zespół Virgin wrócił niedawno z nowym singlem, a już fanów formacji Dody czeka kolejna niespodzianka. Kapela po raz pierwszy pojawiła się razem na scenie.

Grupa Virgin wystąpiła z piosenką „Niebezpieczna kobieta” w programie „Jaka to melodia”. Klip dokumentujący show z pełną scenografią i układem choreograficznym:

Utwór promuje nadchodzący film Patryka Vegi „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”

Istnieje też anglojęzyczna wersja „Niebezpiecznej kobiety” -„Hard Heart”.

„Pitbull. Niebezpieczne kobiety” to kontynuacja głośnego hitu – „Pitbull. Nowe porządki”. Akcja obrazu przedstawiona jest z punktu widzenia kobiet. W obsadzie znaleźli się Piotr Stramowski, Maja Ostaszewska, Andrzej Grabowski, Artur Żmijewski, Alicja Bachleda Curuś, Joanna Kulig, Anna Dereszowska. W kinach dzieło zagości 11 listopada 2016 roku.

Oprócz Dody i Tomka Luberta grupę Virgin tworzą obecnie perkusista Piotr „Pniaq” Pniak i basista Piotr Olszewski.

Pop-rockowy zespół Virgin działał w latach 2000-2007. W tym czasie nagrał trzy albumy, z których drugi – „Bimbo” (2004), zdobył szczyt listy OLIS i pokrył się złotem, a trzeci – „Ficca” (2005), także znalazł się na pierwszym miejscu notowania płyt w Polsce i uzyskał status podwójnej platyny. Największe przeboje formacji, w której śpiewa Doda to „Dżaga”, „Nie zawiedź mnie”, „Kolejny raz”, „Szansa”, „Znak pokoju” czy „2 bajki”.

za megafon.pl