"Duety" Krzysztofa Krawczyka już 4 listopada! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Duety” Krzysztofa Krawczyka już 4 listopada!

„Duety” Krzysztofa Krawczyka już 4 listopada!

Krzysztof Krawczyk w najpiękniejszych duetach z największymi artystami na nowym albumie. Premiera już 4 listopada!

Krzysztof Krawczyk w najpiękniejszych duetach z największymi artystami na nowym albumie. Premiera już 4 listopada!

W swojej trwającej już ponad 50 lat karierze, Krzysztof Krawczyk stworzył wiele wspaniałych muzycznych kreacji, zarówno w pojedynkę jak i w towarzystwie innych wykonawców. W tym roku artysta obchodził swoje 70-te urodziny. Z tej wyjątkowej okazji na rynku pojawi się album zatytułowany „Duety”. Premiera już 4 listopada!

Na to wydawnictwo trafi aż dwanaście niezwykłych duetów. Trzy premierowe utwory zaśpiewane wspólnie z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej: Katarzyną Nosowską, Anią Dąbrowską i Maciejem Maleńczukiem, zostały napisane przez tych artystów specjalnie dla Krzysztofa Krawczyka. Na płycie znajdą się również nigdy nie publikowane piosenki: „Noc nie przyszła pod mój dach” z Urszulą oraz „Mam dla siebie miasto” z Wojciechem Kordą. Na „Duetach” nie zabraknie również znanych przebojów takich jak: „Trudno tak” z Edytą Bartosiewicz, „Lekarze dusz” z Muńkiem Staszczykiem, czy „Przytul mnie życie” z Andrzejem Piasecznym. Ta płyta to wyjątkowa pozycja dla fanów Krzysztofa Krawczyka, ale nie tylko. Jest to wyjątkowy album z plejadą największych polskich artystów. Takie kompilacje udają się jedynie największym!

Tracklista: Krzysztof Krawczyk & .

– Katarzyna Nosowska / Bezsenni – Maciej Maleńczuk / Każdy dziad – Ania Dąbrowska / On ciągle walczył – Andrzej Piaseczny / Przytul mnie życie – Edyta Bartosiewicz / Trudno tak (razem być nam ze sobą) – Muniek Staszczyk / Lekarze dusz – Ras Luta / Pół wieku człowieku – Wojciech Korda / Mam dla siebie miasto – Norbi / Piękny dzień – Daniel Olbrychski / Z kobietami to różnie bywało

Bonus: – Urszula / Noc nie przyszła pod mój dach – Eleni / Witamy Ciebie gwiazdko na niebie

informacja prasowa