Maria Szarapowa wróciła na kort z... Eltonem Johnem? » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Maria Szarapowa wróciła na kort z… Eltonem Johnem?

Maria Szarapowa wróciła na kort z… Eltonem Johnem?

Maria Szarapowa powoli przygotowuje się do powrotu na kort. W ramach rozgrzewki, i w szczytnym celu, jej przeciwnikiem został popularny wokalista, Elton John.

Maria Szarapowa powoli przygotowuje się do powrotu na kort. W ramach rozgrzewki, i w szczytnym celu, jej przeciwnikiem został popularny wokalista, Elton John.

Sportsmenka, która w kwietniu 2016 roku została zawieszona za doping, wzięła udział w pokazowym meczu deblowym w Las Vegas. Partnerem Rosjanki został były tenisista, Andy Roddick, a po drugiej stronie siatki stanęła wielokrotna mistrzyni turniejów wielkoszlemowych Martina Navratilova oraz Elton John.

Klip dokumentujący starcie można obejrzeć tutaj:

Występ był częścią charytatywnej imprezy. Dochód z wydarzenia, w którym udział wzięli także Taylor Johnson czy John McEnroe, zasili konto fundacji muzyka, który pomaga chorym na AIDS.

Maria Szarapowa będzie mogła wrócić do gry w kwietniu 2017 roku.

Elton John to autor przebojów „Candle In The Wind”, „Sacrifice”, „Nikita” czy „Can You Feel The Love Tonight?”. Pierwszy z tych utworów, zaśpiewany na pogrzebie księżnej Diany, należy do najpopularniejszych singli wszech czasów – kupiło go przeszło 33 miliony ludzi. Albumy artysty rozeszły się na całym świecie w nakładzie przekraczającym 300 milionów egzemplarzy.

Najnowsza, 32. w dorobku, płyta 69-letniego Anglika „Wonderful Crazy Night” ukazała się 5 lutego 2016 roku.

za megafon.pl