Natalia Kukulska śpiewa dla Disneya » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Natalia Kukulska śpiewa dla Disneya

Natalia Kukulska śpiewa dla Disneya

Natalia Kukulska nagrała piosenkę „Nasz czas”, która promuje serial „Elena z Avaloru”. Do utworu powstał teledysk.

Natalia Kukulska nagrała piosenkę „Nasz czas”, która promuje serial „Elena z Avaloru”. Do utworu powstał teledysk.

Polskie słowa do piosenki „Nasz czas” napisał Ryszard Kunce. Za reżyserię wideo odpowiedzialna była Patrycja Woy Wojciechowska.

Natalię Kukulską usłyszeć można będzie także w czołówce serialu. Premierowy odcinek „Eleny z Avaloru” wyemitowany zostanie 29 października na kanale Disney Channel.

Akcja serialu rozgrywa się w zaczarowanym, bajkowym królestwie. Opowiada on o przygodach nastoletniej księżniczki Eleny od momentu jej powrotu do Avaloru po latach niewoli, które spędziła uwięziona w magicznym amulecie przez złą czarodziejkę Shuriki.

Wokalistka opowiedziała o produkcji i współpracy z Disney Channel w programie Marzeny Rogalskiej „Rogalska od kuchni w Radiu Złote Przeboje” 3 września, posłuchajcie:

Natalia Kukulska to polska wokalistka, autorka tekstów i producentka. Zaczynała od piosenek dla dzieci, by w 1996 roku wydać pokrytą złotem pierwszą „dorosłą” płytę „Światło”. Jeszcze większym sukcesem okazał się kolejny album „Puls”, który pokrył się platyną. Artystka trzykrotnie nominowana była do Fryderyka. „Ósmy Plan”, ostatni longplay w dorobku Natalii Kukulskiej, ukazał się w lutym 2015 roku.

za megafon.pl