Phil Collins dumny ze śpiewającej córki » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Phil Collins dumny ze śpiewającej córki

Phil Collins dumny ze śpiewającej córki

Phil Collins jest szczęśliwy, że córka, Lily, chociaż trochę poszła w jego ślady.

Phil Collins jest szczęśliwy, że córka, Lily, chociaż trochę poszła w jego ślady.

Lily Collins postanowiła zostać aktorką, ale w najnowszym filmie miała okazję też wykazać się muzycznym talentem, co bardzo ucieszyło jej ojca – perkusistę, wokalistę, autora piosnek.

Warren Beatty stanął za kamerą, a także pojawił się w roli Howarda Hughesa w obrazie „Rules Don’t Apply”. Nowa adaptacja życia neurotycznego milionera utrzymana jest w lekkim tonie i koncentruje na jego romansach. Lily Collins wciela się w młodą aktorkę, a Alden Ehrenreich w jej szofera. Wkrótce zakochują się w sobie, co nie podoba się Hughesowi.

W obsadzie znaleźli się również Haley Bennett, Alec Baldwin, Matthew Broderick, Candice Bergen, Steve Coogan, Martin Sheen, Ed Harris, Oliver Platt i Annette Bening.

Artystka już wcześniej miała okazję zaprezentować odziedziczony po tacie talent. Na potrzeby obrazu „Królewna Śnieżka” nagrała utwór „I Believe in Love”.

Phil Collins niedawno ogłosił minitrasę. W czerwcu 2017 roku wystąpi w Londynie, Kolonii i Paryżu.

Anglik wylansował przeboje „In the Air Tonight”, „Against All Odds”, „Sussudio” czy „Another Day in Paradise”. Jest jednym z trzech wykonawców, obok Paula McCartneya i Michaela Jacksona, który sprzedał ponad 100 milionów płyt solo i z zespołem.

za megafon.pl