Virgin mówi "Kopiuj - wklej" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Virgin mówi „Kopiuj – wklej”

Virgin mówi „Kopiuj – wklej”

Zespół Virgin promuje nową płytę, która niekoniecznie okazała się sukcesem. Do sieci trafił właśnie klip do kolejnego singla.

Zespół Virgin promuje nową płytę, która niekoniecznie okazała się sukcesem. Do sieci trafił właśnie klip do kolejnego singla.

Wideo powstało do piosenki „Kopiuj – wklej”. Za reżyserię czarno-białego, częściowo fabularyzowanego filmiku odpowiadają Justyna Dudek i Marek Marlikowski. Klip składa się z ujęć kapeli wykonującej rockową balladę, Dody prezentującej swe wdzięki oraz historii zakochanej pary. Z efektem można zapoznać się tutaj

„Kopiuj – wklej” pochodzi z płyty „Choni”, która ukazała się 10 listopada.

Przez siedem lat istnienia grupa Virgin nagrała trzy albumy, z których drugi – „Bimbo” (2004), zdobył szczyt listy OLIS i pokrył się złotem, a trzeci – „Ficca” (2005), także znalazł się na pierwszym miejscu notowania płyt w Polsce i uzyskał status podwójnej platyny. Z wymienionych tytułów pochodzą przeboje Virgin – „Dżaga”, „Nie zawiedź mnie”, „Kolejny raz”, „Szansa”, „Znak pokoju”, „2 bajki”. W 2007 roku drogi Dody i Tomka Luberta rozeszły się. Wokalistka rozpoczęła udaną karierę solową, w której trakcie nagrała dwie płyty („Diamond Bitch”, „7 pokus głównych” – obydwie uzyskały status platynowy), wystąpiła w filmie oraz licznych programach telewizyjnych. Stała się też jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w polskim show-biznesie. Z kolei Tomek Lubert założył zespoły Video i Volver, z którymi odniósł spore sukcesy. Nagrał też pierwszą solową płytę o tytule „Z miłości do muzyki”. W pochodzącej z niej piosence „Hej” zaśpiewała. Doda.

Oprócz Dody i Tomka Luberta Virgin tworzą obecnie także: ceniony perkusista Piotr „Pniaq” Pniak (m.in. Proletaryat, Reni Jusis, Patrycja Markowska, Małgorzata Ostrowska), perkusista Piotr „Posejdon” Pawłowski oraz basista Piotr Olszewski.

za megafon.pl