Strona Główna > Dawid Podsiadło robi sobie roczną przerwę od muzyki

Dawid Podsiadło robi sobie roczną przerwę od muzyki

Dawid Podsiadło zakończył trasę koncertową i na pewien czas znika ze sceny. Popularny polski wokalista postanowił zrobić sobie przerwę.

Dawid Podsiadło zakończył trasę koncertową i na pewien czas znika ze sceny. Popularny polski wokalista postanowił zrobić sobie przerwę.

Młody twórca, który zdobył rozgłos występując w programie „X Factor”, od kilku lat nieprzerwanie pracuje.

Dawid Podsiadło postanowił na chwilę rozstać się z muzyką, by nieco odpocząć i zasmakować życia z dala od show-biznesu.

Wolny czas chce spędzić z rodziną i najbliższymi, za którymi – pochłonięty obowiązkami zawodowymi – bardzo się stęsknił. – Choć to uczucie tęsknoty i wyrzuty sumienia spowodowane tym, że tego czasu jest naprawdę mało, działa moim zdaniem dobrze na relację, przynajmniej w moim przypadku, bo to wszystko jest bardziej intensywne – dodał.

Podsiadło 9 grudnia zakończył imponującą trasę koncertową, której zwieńczeniem był występ na warszawskim Torwarze.

Dawid Podsiadło pochodzi z Dąbrowy Górniczej. Popularność zdobył za sprawą programu „X Factor”. Jego debiutancka płyta „Comfort and Happines” ukazała się w maju 2013 roku i od razu dotarła na 1. miejsce OLiS-u. Została ponadto wyróżniona czterema Fryderykami, nominacją do Paszportów „Polityki” i zyskała diamentowy status. Jego drugi longplay, „Annoyance and Disappointment „, miał premierę w listopadzie 2015 roku i trzykrotnie pokrył się platyna. Wzbogacona o dodatkowe nagrania reedycja „Annoyance And Disappointment 2.0” ukazała się w październiku 2016 roku. Dawid Podsiadło jest także wokalistą rockowej kapeli Curly Heads.

za megafon.pl