Odważna płyta Natalii Kukulskiej » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Odważna płyta Natalii Kukulskiej

Odważna płyta Natalii Kukulskiej

Natalia Kukulska pracuje nad nowym albumem, na którym nie przestaje eksperymentować i zaskakiwać.

Natalia Kukulska pracuje nad nowym albumem, na którym nie przestaje eksperymentować i zaskakiwać.

Nowy materiał powstawał ponownie we współpracy z mężem gwiazdy, Michałem Dąbrówką. W sesji, która odbywała się w domowym studiu spreparowanym w górach, udział brało także dwóch innych muzyków. Numery powstawały podczas swoistych jam sessions. Jak zapewnia artystka, będzie sporo melodii oraz odważne brzmienie i odważne pomysły.

Tytuł ani data premiery nie są znane. Wiadomo natomiast, że artystka, która lada dzień spodziewa się dziecka, ma już zaplanowane na ten rok koncerty.

Oto wstępny harmonogram: 12 lutego – koncert walentynkowy, Starachowice, SCK 14 lutego – Bełchatów, Giganty Mocy 10 marca – Busko Zdrój, BSCK 11 marca – Niepołomice, MSCDiS 24 czerwca – Gorzów Wielkopolski, Filharmonia Gorzowska

Natalia Kukulska to polska wokalistka, autorka tekstów i producentka. Zaczynała od piosenek dla dzieci, by w 1996 roku wydać pokrytą złotem pierwszą „dorosłą” płytę „Światło”. Jeszcze większym sukcesem okazał się kolejny album „Puls”, który pokrył się platyną. Artystka trzykrotnie nominowana była do Fryderyka. „Ósmy Plan”, ostatni longplay w dorobku Natalii Kukulskiej, ukazał się w lutym 2015 roku.

za megafon.pl