Katy Perry w niezwykłym parku rozrywki » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Katy Perry w niezwykłym parku rozrywki

Katy Perry w niezwykłym parku rozrywki

Katy Perry opublikowała charakterystyczny dla siebie, kolorowy, nieco bajkowy teledysk do swego najświeższego przeboju „Chained To The Rhythm”.

Katy Perry opublikowała charakterystyczny dla siebie, kolorowy, nieco bajkowy teledysk do swego najświeższego przeboju „Chained To The Rhythm”.

W euforycznym kawałku w rytmie disco udziela się Skip Marley , wnuk Boba Marleya. Współtwórcami utworu są Sia i Max Martin . Pierwszego dnia, kawałek został odsłuchany ponad 3 miliony razy w serwisie Spotify, co jest nowym rekordem wśród śpiewających solistek. W ciągu tygodniu liczba streamów przekroczyła 20 milionów.

Wideo przedstawia gwiazdę w niecodziennym parku rozrywki. Teledysk nakręcony został w ciągu trzech styczniowych dni na terenie parku Six Flags Magic Mountain w kalifornijskiej Valencii. Klip wyreżyserował laureat Grammy, Matthew Cullen (Jay-Z, Beck), który współpracował wcześniej z artystką przy teledyskach do „Dark Horse” i „California Gurls”. Producentami są Danny Lockwood , Rob Newman , Ben Leiser i Javier Jimenez .

Niewykluczone, iż w tym roku fani doczekają się też nowej płyty artystki.

Katy Perry zasłynęła przebojem „I Kissed a Girl”. Na koncie ma także takie popularne numery jak „California Gurls”, „Teenage Dream”, „The One That Got Away” czy „Roar” i „Dark Horse”. Jest jedną z najbardziej dochodowych wokalistek. Jej płyty rozeszły się w nakładzie 100 milionów egzemplarzy. Dyskografię Amerykanki zamyka longplay „Prism” z października 2013 roku.

megafon.pl