Kolorowy teledysk Take That » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Kolorowy teledysk Take That

Kolorowy teledysk Take That

Grupa Take That zaprezentowała efektowny teledysk do najnowszego singla „Giants”.

Grupa Take That zaprezentowała efektowny teledysk do najnowszego singla „Giants”.

Wideo ukazuje trzech wokalistów występujących na tle świetlno-wizualnych projekcji. W klipie jest też miejsce na nieco awangardowego makijażu, kwieciste koszule, neonowe kolory i barwne konfetti.

Kawałek wyprodukował Mark Ralph (Years & Years, Clean Bandid). Numer zapowiada album „Wonderland”, który ukaże się 24 marca. Do projektu zaangażowani byli Tony Hoffer (Beck, Supergrass, Goldfrapp), Stuart Price (Madonna, The Killers, Gwen Stefani) oraz Mark Crossy (Arctic Monkeys, The Gaslight Anthem). To drugi album zespołu w trzyosobowym składzie, który tworzą Gary Barlow, Howard Donald i Mark Owen. „Wonderland” będzie pierwszym dostępnym w wersji winylowej po „Everything Changes” z 1993 roku.

Take That zaczynali jako kwintet. Grupa zawiesiła działalność w 1996 roku, niedługo po tym jak szeregi opuścił Robbie Williams . Zespół, jako kwartet, reaktywował się w 2005 roku. Williams wrócił do kolegów w 2010 roku na dwa lata. W 2014 roku z grupą rozstał się Jason Orange .

Wśród największych hitów Take That znajdują się „Why Can’t I Wake Up with You”, „Pray”, „Babe”, „Relight My Fire” (featuring Lulu), „Sure”, „Patience”, „Shine”, „How Deep Is Your Love” czy „Back for Good”.

Dorobek Take That zamyka płyta „III”, która ukazała się w grudniu 2014 roku.

megafon.pl