"Carpool Karaoke" z Willem Smithem, Alicią Keys, Metallicą i Shaquille'em O'Nealem » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Carpool Karaoke” z Willem Smithem, Alicią Keys, Metallicą i Shaquille’em O’Nealem

„Carpool Karaoke” z Willem Smithem, Alicią Keys, Metallicą i Shaquille’em O’Nealem

Do sieci trafiła zapowiedź nowej wersji programu „Carpool Karaoke” z udziałem wielu, wielu gwiazd.

Do sieci trafiła zapowiedź nowej wersji programu „Carpool Karaoke” z udziałem wielu, wielu gwiazd.

Idea show „Carpool Karaoke” jest prosta – James Corden podwozi gwiazdy, a w czasie jazdy rozmawiają i śpiewają wspólnie piosenki. Wśród pasażerów komika i aktora znaleźli się m.in. Elton John, Jennifer Lopez, Gwen Stefani, Lady Gaga, Adele czy zespół Red Hot Chili Peppers , a także była pierwsza dama Stanów Zjednoczonych, Michelle Obama .

Program cieszy się tak dużą popularnością, iż zdecydowano się na nową wersję, która trafi do Apple Music. W każdym odcinku w roli gospodarza/szofera pojawi się inna gwiazda.

Twórcy zaprezentowali pierwszą zapowiedź, a w niej takie sławy jak Will Smith, Alicia Keys, John Legend, Ariana Grande, Seth MacFarlane, Chelsea Handler, Blake Shelton, Billy Eichner, Metallica, Michael Strahan, John Cena czy Shaquille O’Neal. W programie nadal pojawia się też Corden, który jest ponadto producentem wykonawczym serii.

Z zapowiedzi widać, że formuła zostanie rozszerzona i gwiazdy nie ograniczą się do śpiewania w aucie, ale czekają ich rozmaite wyzwania i przygody.

Premiera wstępnie planowana jest na kwiecień.

megafon.pl