Mroczna, psychodeliczna impreza z liderem Maroon 5 » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Mroczna, psychodeliczna impreza z liderem Maroon 5

Mroczna, psychodeliczna impreza z liderem Maroon 5

Zgodnie z zapowiedzią, zespół Maroon 5 opublikował klip do najnowszej piosenki „Cold”.

Zgodnie z zapowiedzią, zespół Maroon 5 opublikował klip do najnowszej piosenki „Cold”.

W wideo występuje frontman formacji Adam Levine oraz jego żona supermodelka Behati Prinsloo . Teledysk zaczyna się od sceny, gdy wokalista jedzie do rapera Future’a (który gościnnie udziela się w kawałku), by posłuchać jego wersów do „Cold” . Na miejscu trafia na szaloną, nieco niepokojącą imprezę.

Do realizacji klipu muzycy zaprosili znanego w branży muzycznej Richa Lee , autora klipów takich gwiazd jak Eminem , Niki Minaj czy Will.I.Am . To już drugi wspólny projekt zespołu z tym reżyserem – jest on twórcą wideo do utworu „Love Somebody” , który w internecie ma już ponad 115 milionów odsłon.

Premiera singla „Cold” przychodzi w krótkim odstępie czasowym od wydania hitu „Don’t Wanna Know”, który podbił serca fanów i uplasował się w pierwszej dziesiątce rankingu Hot 100.

Zespół Maroon 5 zdobył fanów chwytliwym brzmieniem, pobudzającym wokalem i charakterystycznymi rytmami. Grupa zdobyła pierwszą z trzech nagród Grammy jako najlepszy debiutujący artysta w 2005 roku. Do tej pory sprzedała ponad 20 milionów płyt na całym świecie.

Ostatni album formacji, „V”, zadebiutował na pierwszym miejscu zestawienia Billboardu. Longplay miał premierę w sierpniu 2014 roku.

W piątek, 17 lutego, ukaże się nowa imienna płyta Future’a.

megafon.pl