Strona Główna > Katarzyna Nosowska śpiewa dla Miuosha

Katarzyna Nosowska śpiewa dla Miuosha

Miuosh zaprezentował utwór „Tramwaje i gwiazdy” z nadchodzącej płyty „Pop”.

Miuosh zaprezentował utwór „Tramwaje i gwiazdy” z nadchodzącej płyty „Pop”.

W piosence o mocnym syntetycznym brzmieniu artystę wspiera Katarzyna Nosowska , gwiazda grupy Hey i jedna z najpopularniejszych artystek w naszym kraju. Okazuje się, że Nosowska znakomicie odnajduje się także w hiphopowej stylistyce.

Do realizacji materiału muzyk zaprosił także Tomasza Organka , Piotra Roguckiego i Bajm . Longplay „Pop” ukaże się 17 marca . Jak zapewnia muzyk, dzieło przełamuje schematy myślenia o muzyce hip-hopowej. Prace nad krążkiem trwały 2 lata. Efektem jest płyta nad wyraz eklektyczna i pełna niestandardowych rozwiązań. Na poziomie tekstów, mamy do czynienia z układającą się w całość intrygującą historię. Zabawa konwencją i eksperymentowanie zaczynają się na poziomie warstwy muzycznej, za którą oprócz Miuosha, odpowiadają także Michał Fox Król, Smolik, Myslovitz i Maciej Sawoch (SOXSO/JÓGA).

Miuosh niedawno zrealizował swoją wersję przeboju „To wychowanie” grupy T. Love.

Miuosh , właściwie Miłosz Paweł Borycki, to polski raper i producent muzyczny. Karierę zaczynał w grupie Projektor. Największy sukces odniósł za sprawą solowych płyt „Piąta strona świata” (2011, platyna) i „Prosto przed siebie” (2012, podwójna platyna). Jego dorobek zamyka album „Historie” zrealizowany z okazji 72. rocznicy wybuchu powstania warszawskiego z Andrzejem Smolikiem i Natalią Grosiak.

megafon.pl