Céline Dion śpiewa dla pięknej Emmy Watson » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Céline Dion śpiewa dla pięknej Emmy Watson

Céline Dion śpiewa dla pięknej Emmy Watson

Céline Dion opublikowała nową piosenkę, którą przygotowała do filmu „Piękna i Bestia”.

Céline Dion opublikowała nową piosenkę, którą przygotowała do filmu „Piękna i Bestia”.

Nie jest to pierwsza przygoda Kanadyjki z opowieścią o Belli i Bestii. Gwiazda nagrała utwór tytułowy do animacji z 1991 roku. Numer został wyróżniony Złotym Globem, Oscarem a także Grammy. Do nowej, aktorskiej produkcji swoją wersję piosenki „Beauty and the Beast” nagrali John Legend i Ariana Granda . Z koli Céline Dion zrealizowała piosenkę zatytułowaną „How Does A Moment Last Forever”.

Film „Piękna i Bestia” powstał na podstawie animowanego dzieła Disneya i klasycznej opowieści o uroczej Belli i podobno przerażającej Bestii. By ratować ojca, dziewczyna zgadza się zamieszkać w domu Bestii. Z czasem między nimi rodzi się uczucie. W rolach głównych występują Emma Watson i Dan Stevens .

Za kamerą nowego filmu „Piękna i Bestia” stanął Bill Condon („Saga 'Zmierzch’: Przed świtem”), a scenariusz napisał Stephen Chbosky. Premiera planowana jest na 17 marca 2017 roku.

Céline Dion to pochodząca z Quebecu popowa wokalistka, znana z poruszających ballad. Wśród jej przebojów znajdują się „Nothing Broken but My Heart”, „The Power of Love”, „Think Twice”, „Because You Loved Me”, „It’s All Coming Back to Me Now”, „My Heart Will Go On” czy „I’m Your Angel”. W 2016 roku wydała ostatnią, francuskojęzyczną płytę „Encore un soir”.

megafon.pl