Strona Główna > Rihanna w filmie z Adamem Driverem

Rihanna w filmie z Adamem Driverem

Rihanna i Adam Driver zagrają w nowym filmie Amazona, „Anette”.

Rihanna i Adam Driver zagrają w nowym filmie Amazona, „Anette”.

Wypełniony muzyką film powstaje na podstawie piosenek art-rockowego zespołu Sparks, który w 1971 roku założyli bracia Ron i Russell Maelowie. Dzieło ma też zawierać utwory formacji. Szczegóły fabuły nie są jeszcze znane.

W głównej roli kobiecej miała pojawić Rooney Mara, ale zrezygnowała z uwagi na inne zobowiązania. Trwają poszukiwania jej następczyni. Wiadomo natomiast, że w filmie wstąpią Rihanna i Adam Driver .

Dzieło będzie anglojęzycznym debiutem francuskiego reżysera, Leosa Caraksa („Kochankowie z Pont-Neuf”). Zdjęcia mają rozpocząć się wiosną. Bruno Pesery zajmie się produkcją.

Najnowsza płyta Rihanny , „Anti”, miała premierę w styczniu 2016 roku. Artystka w 2016 roku opublikowała singel „Sledgehammer”, który przygotowała do filmu „Star Trek: W nieznane”. Nagrała też przebój „This Is What You Came For” z Calvinem Harrisem. Ostatnio zajęta była na planie filmu „Ocean’s Eight”. Wystąpiła też w serialu „Bates Motel”.

Adama Drivera można obecnie oglądać w serialu „Dziewczyny”. Wystąpił również w „Milczeniu” Martina Scorsese i „Patersonie” Jima Jarmuscha.

megafon.pl