Rihanna ogląda siebie w "Bates Motel" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Rihanna ogląda siebie w „Bates Motel”

Rihanna ogląda siebie w „Bates Motel”

W USA wyemitowano pierwszy odcinek „Bates Motel” z udziałem Rihanny. Wokalistka oglądała epizod ze znajomymi i wszystko transmitowała.

W USA wyemitowano pierwszy odcinek „Bates Motel” z udziałem Rihanny. Wokalistka oglądała epizod ze znajomymi i wszystko transmitowała.

Produkcja opowiada o dzieciństwie i młodości Normana Batesa (Freddie Highmore), zabójcy z filmu „Psychoza”. Rihanna w nowych odcinkach wciela się Marion Crane , czyli główną bohaterkę horroru z 1960 roku (w filmie Alfreda Hitchcocka grała ją Janet Leigh , a w remake’u z 1998 roku Anne Heche ).

Twórcy cyklu byli bardzo zadowoleni z piosenkarki.

Sama zainteresowana chyba nie zawsze była z siebie zadowolona, bo zdarzyło jej się krzywić na swój widok i wyglądać na zawstydzoną, gdy pokazywana była romantyczna scena. Poniżej znajduje się Wideo ukazujące Rihannę oglądającą odcinek „Bates Motel”

Najnowsza płyta Rihanny , „Anti”, miała premierę w styczniu 2016 roku. Artystka w ubiegłym roku opublikowała singel „Sledgehammer”, który przygotowała do filmu „Star Trek: W nieznane”. Nagrała też przebój „This Is What You Came For” z Calvinem Harrisem. Ostatnio zajęta jest na planie filmu „Ocean’s Eight”.

megafon.pl