Brodka szuka gwiazdy na Open'era » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Brodka szuka gwiazdy na Open’era

Brodka szuka gwiazdy na Open’era

Monika Brodka przewodzić będzie w jury konkursu Firestone Headliners of Tomorrow, który pomorze wybrać młodego, zdolnego wykonawcę, który otrzyma szanse występu na festiwalu Open’er.

Monika Brodka przewodzić będzie w jury konkursu Firestone Headliners of Tomorrow, który pomorze wybrać młodego, zdolnego wykonawcę, który otrzyma szanse występu na festiwalu Open’er.

Monika Brodka pozostałymi członkami Jury wyłoni trzech finalistów konkursu. Spośród tej trójki publiczność wybierze jednego wykonawcę, który zagra koncert na Firestone Stage – oficjalnej scenie Open’er Festival.

W pierwszym etapie konkursu muzycy będą mogli zgłaszać swoje autorskie piosenki w formacie audio lub wideo za pośrednictwem oficjalnej strony. To właśnie spośród nich Jury konkursowe pod przewodnictwem Moniki Brodki wybierze TOP3 finalistów, którzy zostaną nagrodzeni profesjonalnymi wideo sesjami live oraz warsztatami doskonalącymi technikę występów na scenie z udziałem Ambasadorki i Jury. Zgłoszenia przyjmowane są do 7 kwietnia 2017 roku. Etap drugi rozstrzygnie się poprzez internetowe głosowanie publiczności. Na stronie konkursu zostaną opublikowane nagrania wykonane podczas sesji muzycznych live. To na ich podstawie internauci wytypują na przełomie kwietnia i maja zwycięzcę konkursu, który otrzyma tytuł Headliner of Tomorrow i zagra koncert na Firestone Stage podczas Open’er Festival 2017, który odbędzie się w dniach od 28 czerwca do 1 lipca 2017.

Nagrody czekają również na głosujących . Jeżeli fani po głosowaniu dodatkowo uzasadnią swoją decyzję, otrzymają szansę wygrania jednego z 10 podwójnych biletów na Open’era i 40 upominków od Firestone.

Monika Brodka to wokalistka, która z popowej gwiazdy wylansowanej przez telewizyjny talent-show, zmieniła się w świadomą i poszukującą artystkę. Jest laureatką Fryderyków czy MTV Europe Music Awards. Jej najnowszy album „Clashes” ukazał się 13 maja 2016 roku i zadebiutował od razu na 1. miejscu listy sprzedaży OLiS. Artystka obecnie promuje płytę podczas trasy koncertowej.

megafon.pl