Jennifer Lopez w studiu ze Skrilleksem » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Jennifer Lopez w studiu ze Skrilleksem

Jennifer Lopez w studiu ze Skrilleksem

Wiemy już nieco więcej na temat muzycznych planów Jennifer Lopez. Wokalistkę wspiera Skrillex.

Wiemy już nieco więcej na temat muzycznych planów Jennifer Lopez. Wokalistkę wspiera Skrillex.

Kilka dni temu gwiazda zaprezentował zdjęcie ze studia.

Teraz wiemy, że artystce towarzyszy Skrillex. Tym razem Amerykanka pokazała krótki filmik z producentem. W tle słychać piosenkę z refrenem „Could it be us?”.

Jennifer Lopez obecna jest na scenie od ponad 30 lat. Filmy z jej udziałem przyniosły dochód blisko 3 miliardów dolarów, a jej płyty sprzedały się w nakładzie przekraczającym 80 milionów egzemplarzy. W dorobku ma przeboje „If You Had My Love”, „I’m Real”, „On the Floor”, „Jenny from the Block”, „Play” czy „All I Have”. Ostatni album Amerykanki, „A.K.A.”, miał premierę w czerwcu 2014 roku.

47-latka niedawno potwierdziła udział w filmie o szefowej kartelu narkotykowego Griseldzie Blanco.

Serial „Uwikłana”, w którym Jennifer Lopez występuje u boku Raya Liotty , otrzymał zamówienie na trzeci sezon. W Polsce cykl emituje TV Puls.

Choć na koncie ma wyłącznie jeden album studyjny, Skrillex należy do najpłodniejszych artystów swojego pokolenia. Przez lata skupiał się na wydawaniu krótszych form muzycznych, co zaowocowało kilkunastoma EP-kami z autorskim materiałem, singlami i remiksami. Współpracował z takimi artystami jak A$AP Rocky, Damian Marley, Ellie Goulding, Pusha T, Elliphant czy Korn . W 2015 wydał z Diplo pod szyldem Jack Ü zestaw „Skrillex and Diplo Present Jack Ü”. W 2016 roku nagrał z Rickiem Rossem piosenkę „Purple Lamborghini” do kinowej superprodukcji „Legion samobójców”.

megafon.pl