Skylar Grey śpiewa dla Papa Roach » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Skylar Grey śpiewa dla Papa Roach

Skylar Grey śpiewa dla Papa Roach

Zespół Papa Roach zaprezentował kolejne utwory z nadchodzącej płyty, „Crooked Teeth”. Do jednego z nich zaprosił wokalistę, Skylar Grey.

Zespół Papa Roach zaprezentował kolejne utwory z nadchodzącej płyty, „Crooked Teeth”. Do jednego z nich zaprosił wokalistę, Skylar Grey.

Po „Crooked Teeth” i „Help”, fani mają okazję poznać piosenki „Born For Greatness” i „Periscope”. W drugiej z nich pojawia się znana ze współpracy z Eminemem, Skylar Grey.

Longplay ukaże się 19 maja nakładem Eleven Seven Music. Materiał powstawał w północnym Hollywood. Nad brzmieniem czuwali Nicholas „RAS” Furlong i Colin Brittain.

Wersja deluxe albumu zostanie wzbogacona o krążek z materiałem koncertowym.

Zespół Papa Roach założony został w 1993 roku. Sukces zapewnił sobie albumem „Infest” (2000), który uzyskał status potrójnej platyny. Pochodzący z longplaya numer „Last Resort” do dziś jest największym hitem kapeli. Kolejne krążki również były ciepło przyjmowane przez fanów, szczególnie „Getting Away With Murder” z 2004, który pokrył się platyną. Łącznie płyty Amerykanów sprzedały się w ponad 20 milionach egzemplarzy na całym świecie. Ich ostatni dotąd zestaw to „F.E.A.R.” ze stycznia 2015 roku.

Skylar Grey dała się poznać za sprawą współpracy z Eminemem (jest współautorką przeboju „Love the Way You Lie”, który raper nagrał z Rihanną) czy Nicki Minaj. Ostatni album Amerykanki, „Don’t Look Down”, pochodzi z lipca 2013 roku. Jej piosenka „Wreak Havoc” znalazła się na soundtracku z filmu „Legion samobójców”.

megafon.pl