Shakira śpiewa i tańczy z Black M » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Shakira śpiewa i tańczy z Black M

Shakira śpiewa i tańczy z Black M

Fani zapewne ucieszyliby się z nowej płyty bądź piosenki Shakiry, ale na razie muszą zadowolić się jej gościnnymi występami.

Fani zapewne ucieszyliby się z nowej płyty bądź piosenki Shakiry, ale na razie muszą zadowolić się jej gościnnymi występami.

Do sieci trafiło wideo do nagrania pochodzącego z Paryża rapera Black M z udziałem Kolumbijki. Piosenka nosi tytuł „Comme moi”. Wokaliście dzielą się tu partiami śpiewanymi po francusku i angielsku. W towarzyszącym numerowi teledysku widzimy muzyków tańczących i prezentujących swe atuty.

Utwór promuje album „Éternel insatisfait”, który Black M wydał w październiku 2016 roku.

Shakira , małżonka obrońcy FC Barcelona, Gerarda Piqué , matka dwójki jego synów, to autorka przebojów „Whenever, Wherever”, „Hips Don’t Lie”, „Beautiful Liar” i „Waka Waka (This Time For Africa)” oraz „Loca”. W marcu 2014 roku ukazała się ostatnia płyta piosenkarki zatytułowana po prostu „Shakira”. Gwiazda wypuściła na początku 2016 roku singel „Try Everything” nagrany do animacji „Zwierzogród”, w którym użyczyła głosu gazeli. Niedawno zaśpiewał gościnnie w piosence „Deja Vu” Prince’a Royce’a .

megafon.pl