Lady Gaga gwiazdą Bradleya Coopera pod własnym nazwiskiem » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Lady Gaga gwiazdą Bradleya Coopera pod własnym nazwiskiem

Lady Gaga gwiazdą Bradleya Coopera pod własnym nazwiskiem

Wiemy już, że Lady Gaga kręci z Bradleyem Cooperem nową wersję musicalu „Narodziny gwiazdy” („A Star Is Born”). Artystka będzie występować pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem.

Wiemy już, że Lady Gaga kręci z Bradleyem Cooperem nową wersję musicalu „Narodziny gwiazdy” („A Star Is Born”). Artystka będzie występować pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem.

W obsadzie produkcji nie znajdziemy Lady Gagi , lecz Stefanię Germanottę . Tak naprawdę nazywa się Amerykanka. Przypomnijmy, że wokalistka wcieli się w Ally, aspirującą piosenkarkę, którą odkrywa gwiazdor country, Jackson Maine (Bradley Cooper ). Para zaczyna romans i współpracę, jednak im większą popularność zdobywa dziewczyna, tym trudniejsze stają się jej relacje z mentorem.

W obsadzie znalazł się również Sam Elliott , który zagra menadżera piosenkarzy – Bobby’ego oraz Andrew Dice Clay jako Lorenzo, ojciec głównej bohaterki.

Scenariusz filmu napisał Eric Roth („Monachium”, „Forrest Gump”). Wcześniej nad tekstem pracowali Cooper i Will Fetters . Bradley Cooper debiutuje za kamerą.

Przypomnijmy, że będzie to czwarta kinowa wersja „Narodzin gwiazdy”. W oryginale z 1937 roku zagrali Janet Gaynor i Fredric March . W produkcji George’a Cukora z 1954 wystąpili Judy Garland i James Mason , a w 1976 n a ekranie pojawili się Barbra Streisand oraz Kris Kristofferson .

Lady Gaga ma 27 milionów sprzedanych płyt i 146 milionów singli. Jej największe przeboje to „Bad Romance”, „Telephone”, „Alejandro”, „Just Dance” czy „Poker Face”. Jej ostatni album, wspomniany „Joanne”, ukazał się w październiku 2016 roku. Jej aktorski talent można było podziwiać m.in. w serialu „American Horror Story”.

megafon.pl